Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Felonious_Gru: DHL ostatnio nam wjechał widłakiem w serwer za kilkadziesiąt tysięcy złotych i zaproponowali 900 zł za szkodę ( ͡º ͜ʖ͡º)
UPS za to nie chciał uznać że uszkodzili laptopa przejeżdżając po nim czymś ciężkim, bo laptop wygiął się w "U". Co ciekawe udało się go uruchomić xD
czyli w sumie taka patola w większości?


@asdwd: było paru kumatych, ale nie mam pojęcia czemu się tam kisili. Nawet koordynatorzy, teoretycznie po studiach, byli tak przesiąknięci ładowaniem procedur kijem do głowy, że nie potrafili pojąć, czemu nie chcę wziąć paczki na rejon i grozili notą (taki mandat) dla przewoźnika, czyli mojego szefa.
Wyobraź sobie, że klient nie chciał zapłacić 250zł za przednią szybę do auta zwiniętą w rulon xD
Aha,
czemu aż tyle paczek?


@Chris_Karczynski: najtańszy na allegro sklep z gówno częściami samochodowymi. Wjlady lusterek, wahacze do oassata b5, klosze migaczy do peugota po 7zl, książeczki przeglądów, salaterki - znaczy się klosze do golfa IV po 40zl za parę...
@Felonious_Gru: Na jakim oddziale pracowałeś? Bo trafiłeś naprawdę #!$%@? u mnie większość kurierów to ogarnięci goście, albo przynajmniej normalni a tych zrypanych szybko się pozbywamy, koordynatorzy za to starają się być po tej stronie która ma rację nie mają podejścia typu klient nasz pan. Chociaż to może dlatego że to staży pracownicy którzy zaczynali jeszcze za czasów siódemki i wiedzą jakie są realia.