Wpis z mikrobloga

Chcę zacząć zarabiać na #uber, #bolt lub co tam jeszcze jest. Na pełny etat, mam własne trzyletnie auto. Rozumiem, że zakładam działalność, szukam partnera, wbijam taxi w dowód i mogę jeździć. Wyciągnę minimalną krajową na rękę w #rzeszow #lublin czy #warszawa? Załóżmy, że mam gdzie mieszkać w każdym z tych miast.
  • 6
  • Odpowiedz
@michal7 Jeśli już założysz własną działalność pod taxi, to zastanów się czy nie zrobić licencji i zrezygnować z partnera. Policz też czy nie opłaci Ci się bardziej korzystanie z usług partnera jako osoba fizyczna nieprowadzącą działalności.

Minimalną wyciągniesz bez problemu jeśli faktycznie planujesz jeździć na pełny etat. Ale godne zarobki - już niekoniecznie. :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal7: Obecnie zakładanie działalności mija się z celem. Wszystko przez jej koszty i jedynie na początku jest ok. Więc idziesz do posrednika i się u niego zatrudniasz.

Jakie spalanie i czego w samochodzie?
  • Odpowiedz
@michal7: Jak już zdecydujesz się jeździć to w zasadzie w każdym mieście gdzie jest Bolt/Uber/FreeNow jestem w stanie pokierować cię do dobrego partnera
  • Odpowiedz