Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 307
@jaczyliktoo: a to da się inaczej niż zmuszać do roboty? Jeśli się nie zmuszasz, to znaczy, że praca to czynność którą aktualnie najbardziej chcesz wykonywać. Nie ma takiego równoległego wszechświata, w którym wolałbym wykonywać pracę zamiast robić coś innego.
  • Odpowiedz
@sruba_m3: to dość proste, robisz to co lubisz i ci za to płacą. Przecież nie żyjemy pod okupacją hitlerowską żeby zmuszano nas do określonej pracy. Nie wiem jak mozna wybierać sobie zajęcie na większość życia takie którego nie lubimy robić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@WiemyCoWiemyKogo: Sprzedaj wszystko, bierz matke i spieprzaj z tego miejsca. Sam tak zrobiłem uciekając z większego niż twoje, a jednak wciąż małego miasta. Nie matka ale ojciec był chory, w większym mieście lepiej byli w stanie się nim zająć. Przynajmniej pożył kilka lat więcej niż by żył w tej norze.
  • Odpowiedz
to dość proste, robisz to co lubisz i ci za to płacą


@jaczyliktoo: to jest #!$%@? najgorsza porada jaką można komuś dać, wspomnisz moje słowa. znienawidzisz to co lubiłeś i się obudzisz w tej samej sytuacji tylko bez tej rzeczy którą lubiłeś :|
  • Odpowiedz