Wpis z mikrobloga

@Aokx: Szkoda że prawactwo nie potrafi zebrać środków, zatrudnić scenarzystów, nakręcić tego porządnie tylko potrafi jedynie skomleć na netflixa, amazona czy disneya. Mogliby zaproponować konkurencyjne wersje ale niestety nic nie potrafią poza ujadaniem.
  • Odpowiedz
@Aokx: Star Warsy mi się nawet podobały ale im dłużej minęło od wyjścia z kina tym bardziej zdawałem sobie sprawę jak #!$%@? był każdy film.
Wiedzmin to w ogóle porażka, pierwszy sezon jakoś łyknąłem, drugiego nie dałem rady bo po prostu zasypiałem po jakichś 20 minutach. Za każdym razem bo miałem kilka podejść xD Jestem zdziwiony że powstaje 3 sezon bo mi ostatnio gdzieś mignęła reklama.
A lotra to nawet nie
  • Odpowiedz
@Moisze: no tak, jako zwykły zjadacz chleba za kilka tysięcy żetonów z orzełkiem nagle mają być menedżerami, reżyserami i kij wie kim jeszcze, z budżetem w milionach czy tam miliardach, żeby kupić prawa, a potem tylko zebrać ekipę, nagrać, złożyć do kupy i wystawić na platformę

Pstryk i jest xD
  • Odpowiedz
prawicowcy nie posiadają sieci korporacji jak pewna grupa z USA.


@calinowski: Jak to nie posiadają? Musk ma od ch*ja kasy, to samo Trump, bracia Koch mają tyle pieniędzy że nie wiedzą których polityków jeszcze można by kupić. Czemu koch family foundation nie zainwestuje w porządną ultraprawicową produkcję?

no tak, jako zwykły zjadacz chleba za kilka tysięcy żetonów z orzełkiem nagle mają być menedżerami, reżyserami i kij wie kim jeszcze, z budżetem
  • Odpowiedz
@Moisze: Starego fantasy, prawackiego autora w przypadku LOTR. Znajdźcie sobie swojego lewackiego a nie żerujecie ma dziele kogoś kim gardzicie.
  • Odpowiedz
@RaghNaarRoog: Dobrze, że umiesz czytać ze zrozumieniem bo np. napisałbyś komentarz do mojego kompletnie mijający się z tym co napisałem i wyszedłbyś na błazna ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Aokx: Nie no, Rouge One i Mandalorian dawały radę, czyli jak na odcinanie kuponów od marki Star Wars to całkiem nie najgorzej.
  • Odpowiedz