Wpis z mikrobloga

Jak będziesz wychodził rano do pracy i stwierdzisz "o #!$%@? ale zimno", to pomyśl o Ukraińskim żołnierzu, takim jak Ty, który siedzi kolejną dobę w tym mrozie w okopie, żeby zwalczać ***** (w gwiazdki wstaw co tam chcesz)

Jak już poczujesz, jak może mu być #!$%@? przez niską temperaturę, to rzuć dyszkę na jakaś zweryfikowaną zbiórkę na sprzęt zimowy dla Ukraińskich wojaków. rosjanie są przekonani, że Europa będzie cierpiała przez niskie temperatury w zimie. Nic bardziej mylnego. To może być ich gwóźdź do trumny, jeżeli doposażone w zimowy sprzęt Ukrainskie wojsko będzie ich nękało, gdy oni będą marzli w swoich 30 letnich mundurach z azbestu rozpalając kolejne ognisko i zdradzając swoje pozycje dla termowizji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I dla wszystkich, którzy powiedzą: hurr durr sam #!$%@? przelej a nie gadaj, poniżej zdjęcie Ukraińskich żołnierzy z paczką sprzętu wysłaną przeze mnie w czerwcu.

#rosja #ukraina #wojna
C.....a - Jak będziesz wychodził rano do pracy i stwierdzisz "o #!$%@? ale zimno", to...

źródło: comment_16636784250Rfb9WeIUmBlXv894AkOLt.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@lukash: z tego co wiem bank Ukrainy ma oficjalne polskie konto na które można wpłacać.

Na samym początku tam wpłacałem.

Jak nie znajdziesz to mogę Ci podesłać potem.

Oczywiście cały artykuł, a nie sam nr konta xD
  • Odpowiedz
@AnkieterPrzegrywu: ja wiem, potrzeby są wszędzie, ale tam jest teraz dziura bez dna i nie wiedziałbym na co konkretnie i komu pójdzie ta kasa. W przypadku zbiórki celowanej można wyposażyć konkretną jednostkę, która może mieć duże problemy ze sprzętem i być trochę pominięta przez sztab.
  • Odpowiedz
Jest jakaś lista legit fundacji na pomoc Ukrainie xD
Bo ludziom pod sklepami boję się wrzucać że to podobnie jak z UNICEF/WWE że 2% idzie na działalność statutową.... Jak ktoś ma rozpiskę byłbym dźwięczny
  • Odpowiedz