Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do mojego wpisu który zgłosiła jakaś życzliwa osoba, dodaje jeszcze raz, może tym razem załapię się na perma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś, za jakieś 3 godzinki powinnam wylatywać z chłopakiem na wakacje i dokładnie dziś mija miesiąc, odkąd widziałam tego *** ostatni raz na oczy.

W trakcie jego trzecich wakacji przejrzałam jego komputer. Znalazłam mnóstwo fajnych konwersacji i w końcu dowiedziałam się, dlaczego mnie nigdy ze sobą nie zabierał. Zdradził mnie(według niego oczywiście) 6 razy, co daje średnio raz na 120 dni.

Okazało się też, że chłop jest niezłym
**** i psychopatą, miał kompletnie różne osobowości i twarze dla konkretnych osób. Przede mną płacze na kolanach, a przy kolegach mówi o mnie per "d*pa" i chwali się kogo tam nie obracał na imprezach. Przed rodzicami przykładny, mądry i miły, ale skryty chłopak (rodzice to ortodoksyjni katolicy).
Jedynie moja mama go wyczuła i ostatnie 2 lata robiła się czerwona ze złości jak tylko wspomniałam jego imię. Bez ogromnych powodów, tylko przez małe sytuacje w ktorych zapalaly jej sie czerwone lampki.

Przejrzałam instagramy, snapchaty i jakies inne i bylam przez 2,5 roku z tak obleśnym zbokiem, że nawet sobie nie wyobrażacie. Jak nisko jest w stanie upaść facet i jakie fikołki robić, byleby wydębić nudesa od jakichś obcych dziewczyn lub prosić o spotkanie - kogokolwiek, kto się nawinie. Jeszcze jego profile na datezone i inne takie z wymienionymi preferencjami...

Oczywiście to moja wina, bo zignorowałam wszystkie czerwone flagi jak ogromny narcyzm, który sprawiał, że najgorsza osoba jaką poznałam w życiu uważała się za najlepszą. Patrzył mi w oczy przez kilka lat i słuchał, jak mu mówię, że podoba mi się, że jest taki dobry i empatyczny, nawet mu powieka nie drgnela. Jak znajdywałam jakieś majtki w jego mieszkaniu czy coś to mówił, że to siostry przywiozł przez przypadek z domu rodzinnego. na zadrapania na plecach mówił że gdzieś tam się drasnął, jak przed wyjazdem na festiwal wyjął moje zdjęcie z portfela i schował do szuflady to powiedział, że czegoś szukal w portfelu. Tindera zapomniał odinstalować, a telefon mi wyrwał z reki jak chciałam wejść na instagrama bo tak, "bo on ma tam swoje rzeczy"
A ja jeszcze dla żartów po jego powrotach z imprez pytałam "i jak tam, wyrwałeś coś"? xD Zażartowałam tez przy jego kolegach ze ahah to pilnujcie zeby mnie nie zdradzał na imprezie haha. I czaicie to, że te odrażające robaki wiedziały dobrze, co mój ukochany wyprawia i mimo to normalnie ze mną rozmawiali jak gdyby nigdy nic. Ale jak się jest po prostu złym człowiekiem, to trzeba się otaczać też złymi ludzmi, bo przy tych z kręgosłupami moralnymi sumienie zabijałoby od środka.

Jak wysyłałam te screeny do znajomych to reakcje jakie były to: potwór, zwyrol, nienawidze go, jak go spotkam to bla bla (i to jeszcze zanim sie dowiedzialam ze mnie zdradzał) - reakcja jego siostry na te screeny to "jest źle ale nie ma tragedii", a taty "no to ją przeproś" xD niezła patologia, kolejna czerwona flaga którą zignorowałam.

Plus jest taki, że nie rozpaczam, bo chłpak z którym byłam nigdy nie istniał i czuję tylko nienawiść do obcego czlowieka, o którym wiem tyle ze mnie wykorzystywal i oszukiwał.

Podsumowanie: to, jakim ktoś jest mężczyzną, poznaje się po tym nie jak zaczyna, a jak kończy.

Przestroga: ludzie sprawdzajcie swoim partnerom telefony, czasami warto nagiąć cudzą prywatność, żeby uniknąć sobie zmarnowanych lat życia. Ja sprawdziłam i była to najlepsza decyzja roku 2022.

A wszystkim zdradzającym życzę, żebyście przez całe życie trafiali na takie ludzkie śmieci, jakimi jesteście sami.

#logikaniebieskichpaskow #zalesie
Pobierz A.....a - W nawiązaniu do mojego wpisu który zgłosiła jakaś życzliwa osoba, dodaje je...
źródło: comment_1663716007lOu0HT4pj56RHsWbTsBV9t.jpg
  • 192
Droga koleżanko, jestem chłopem i byłem z kobietą podobną do twego byłego. Sprawdziłem jej facebooka. Nawet wnioski o nieistnieniu osoby były identyczne. Co mogę powiedzieć? Masz życiową nauczkę, jak to przetrawisz to będziesz teraz miała firewall na manipulację. U mnie najgorsze było to, że stałem się jak moja była i przeszedłem totalnie na ciemną stronę mocy. Nie nienawidź wszystkich mężczyzn bo też mamy i kłamców, ale i frajerów, jakim do niedawna byłaś.
@Anesa:
Czyli wychodzi na to, że masz słaby gust i zignorowałaś wszystkie czerwone flagi (zapewne dlatego, że facet był bardzo przystojny), a teraz każdy Twój przyszły partner będzie cierpieć za jego winy, bo coś Ci się przestawiło.
Jeśli to nie jest troll, to jesteś dość mocno zaburzona i polecam to przspracować przed poznaniem kogokolwiek.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trx87: po prostu miał zawsze 100% zaufania, nigdy nic nie dotykałam, nigdy nie dopytywałam, robił co chciał, nie miał powodów żeby podejrzewać ze to zrobię, bo to mój pierwszy raz.a to że zdradzał wynika z tego nie że jest głupi tylko jest po prostu złym czlowiekiem

Głupi ludzie robią błędy w obliczeniach i nie rozumieją metafor np, ale nie zdradzają innych
@Anesa: przecież nic nie pisałem o zdradzie, którą zresztą potępiam
Po prostu polecam to przepracować, bo zwykle ludzie karzą swoich nowych partnerów za błędy ex, a po Twoich komentarzach można być pewnym, że tak teraz będzie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@T0pi5: nom, na pewno będzie. Im dłużej żyje tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu że mężczyźni są po prostu moralnie gorszymi ludźmi i zeby nie dostawać po dupie trzeba każdego nowo poznanego traktować jako osobę, która może Cię skrzywdzić. Naprawdę kiedyś uważałam że ludzie są tacy sami ale każdy jeden cholerny przypadek mówi to samo xd
to jest dobre, pisał tak do kolegi po pijaku xd więc w sumie nie wiem czy nie homo i czy zdradzając samemu sobie nie próbował udowodnić ze woli dziewczyny


@Anesa ejejejej ej. Jest 21w. Faceci mogą mówić do swoich przyjaciół że ich kochają.

A co do reszty postu to współczuję. Trzeba było jechać na te wakacje sama. Rozerwać się zapomnieć o świecie.
@Anesa: po kilku wpisach widać że jesteś ostro jebnieta.
Nie popieram zdrady i nic tego nie usprawiedliwia ale powinnaś skupić sie na sobie.
Nie mam też na myśli Cię obrażać ale na sto procent masz jakieś zaburzenie osobowości, #!$%@? tu borderem, to tylko suche fakty, sama twierdzisz że żyjesz nienawiścią, idź na jakąś obserwację do psychologa bo #!$%@? sobie resztę życia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anesa: jak można być tak naiwnym i racjonalizować sobie aż tyle rzeczy. To nie on był wytrawnym skrytym #!$%@? na 3 fronty, tylko niestety ty ślepym na własne życzenie dzieckiem. Niemniej jednak popieram, zasluguje koleś na kontrolny strzał w kolano.
Przestroga: ludzie sprawdzajcie swoim partnerom telefony, czasami warto nagiąć cudzą prywatność, żeby uniknąć sobie zmarnowanych lat życia.


Bardzo #!$%@? rada. Ja za to pogoniłem laskę, nie pozwolę, żeby mi ktoś po nocach grzebał w telefonie, ale ja nie atencjonuje się na instagramie, snapie itd. Wiec czytała np. Stare wiadomości z byłymi. Wiec hamuj się z tym sprawdzaniem, bo trafisz na fajnego faceta, ale niektórzy sobie nie pozwolą na taką pseudo kontrole, bo
@Anesa: to fajnie, ale mógłbym napisać to samo o kobietach i moich byłych. Wciąż polecam to przepracować i wyciągnąć prawidłowe wnioski
I tak jak inni już napisali, żaden fajny facet z odrobiną godności nie da sobie grzebać po telefonie, więc co najwyżej tych fajnych spłoszysz.