Wpis z mikrobloga

@comiszkodzi: znam carme osobiscie i az konto zalozylam zeby skomentowac te wasze wypociny hahahaha. Malo kto stroni od uzywek jak ona, to jest niewiarygodne co ludzie pisza w internecie nie znajac osob o ktorych pisza ... Zdajecie sobie sprawe ze piszecie rzeczy ktore moga zniszczyc ludzi psychicznie? chcielibyscie byc nazywanymi trans? to nie topmodel zeby oceniac kogos po wygladzie
@Majson22: ja napisałam tylko, że stawiam na używki patrzàc na zdjęcie sprzed kilku lat,z biegiem czasu skóra szybciej się starzeje i twarz ma inny kształt. nie wyzywałam nigdzie od transów ani nic złego nie pisałam na jej temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Majson22 jak tak ją znasz to powiedz coś więcej. Laska jak i Alimenciarz kręci, znają się nawet na weselu w maju byli, bo mają wspólnych znajomych od 8 lat. Skoro ją tak bronisz to pisz wszystko.
Aha żeby nie było to ja jej nie obrażam.
Byli na weselu bo carma dlugo trzymala z jego starszym bratem i stad tez kontakt z adamem byl utrzymywany, ale latami spotykali sie tylko na imprezach.. ona byla blizej brata i jego zony