Wpis z mikrobloga

Hej, od jakiegoś roku mam problemy ze snem, ciężko mi zasnąć a jak już się uda to często się budzę. Oprócz tego moja partnerka powiedziała mi ze cierpię na bruksizm, potrafię bardzo mocno zgrzytać zębami. Czytałem ze mm pomaga na bruksizm oraz na bezsenność i w sumie gdy przypominam sobie dawne czasy to po zapaleniu tzw. osiedlówy o wiele lepiej mi się spało. W związku z tym mam kilka pytań.
1)Czy faktycznie mm pomaga na bruksizm?
2)Czy potrzeba jakiejś dokumentacji medycznej by otrzymać receptę itp?
3)Jakie są to koszta, wizyt oraz recept?
4)Czy polecacie jakichś konkretnych lekarzy lub kliniki?
5)Czy trzeba wszystko załatwiać osobiście czy można przez internet?
6)Jeśli potrzeba dokumentacji to w jaki sposób mam udowodnić lekarzowi ze cierpię na bruksizm, skoro on objawia się u mnie tylko w nocy?

Z góry Dzieki!
#bezsennosc #bruksizm #medycznamarihuana #marihuana #thc #cbd
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gekon77: Już na twoim miejscu bym kupił jakiś lepszy susz cbd i spróbował, medyczna raczej ciężko dostać jak nie jestem w grupie osób którym przysługuje, na bruksizm to ci lekarz przepisze jakieś środki nasenne i tyle, recepte łatwo zdobyć ale przewyższa cenę zakupu i tak drogiego zioła medycznego.
  • Odpowiedz
@Pitaq: klinik jest w Polsce sporo, a dostępność leku wystarczy sobie sprawdzić na stronie gdziepolek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Gekon77
Dzwonisz, opowiadasz pani w recepcji o swoich problemach, ona wstępnie ci mówi żebyś dał sobie spokój albo umawia cię do lekarza, płacisz za roboczogodzinę, później zostaje rozmowa z lekarzem i lekarz cię już odpowiednio pokieruje, zaproponuje inne leczenie lub to co uzna za słuszne w twoim przypadku
  • Odpowiedz
@Gekon77:
1)Czy faktycznie mm pomaga na bruksizm?
Zależy od pacjenta, na niektórych działa, na niektórych nie.

2)Czy potrzeba jakiejś dokumentacji medycznej by otrzymać receptę itp?
U nas medyczna marihuana wydawana jest na podstawie wywiadu z lekarzem.

3)Jakie są to koszta, wizyt oraz recept?
W Carenabis konsultacja kosztuje 200 zł, ale z kodem wykop20 wychodzi 20% taniej.
W cenie konsultacji jest zawarta recepta.

4)Czy polecacie jakichś konkretnych lekarzy lub kliniki?
W tym
  • Odpowiedz