Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie, niedługo prawdopodobnie czeka mnie oskarżenie o udostępnienie prywatnego adresu zamieszkania i numeru telefonu. Domyślam się, że pewnie na pierwszym wezwaniu na przesłuchanie policja na wniosek prokuratora będzie chciała zarekwirowac mój telefon do analizy jako dowód w sprawie i w związku z tym pytania.
1.Czy mogę być poproszony o przekazanie konkretnego modelu mojego telefonu na prośbę prokuratora, mianowicie modelu który wskazałaby wcześniej prokuratorowi pokrzywdzona?
2. Czy jeśli dałbym prokuratorowi/policji do analizy telefon całkowicie wymazany do ustawień fabrycznych było by to utradnianie śledztwa?
3. Czy policja/prokurator/dzielnicowy może przyjechać bez zapowiedzi i poprosić o przekazanie telefonu?
4. Telefon musi posiadać kartę sim?
5. Jaki jest najczęstszy wyrok za to przestępstwo za dobrowolne przyznanie się do winy nie będąc wcześniej karanym
6. Co w przypadku gdy pokrzywdzona mieszka za granicą i wytoczy proces w kraju za granicą w którym mieszka i w Polsce (tak obiecała.. )
7. Czy policja/prokurator może kazać logować mi się na moje konta typu fb
#prawo #prawokarne #prawocywilne #kodekskarny #policja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632a44b39a4a773345e6333d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 7