Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie ##!$%@? #policja #logikarozowychpaskow #przegryw #prawo
Czuje się jak totalne gówno z tego co zrobiłem.
Mam prawo jazdy 6 lat, wczoraj miałem dostać swój pierwszy mandat w życiu.

Wracałem o 21 przez jakąś zabudowaną wieś no i na liczniku zamiast 50 to 83.
No i 800 zł mandatu.

Policjant mówi, że nie skończy się na pouczeniu tylko będzie mandat w wysokości 800 zł.
A ja mu odpowiedziałem "dobrze, tylko bardzo proszę Panie Policjancie żeby się Pan spieszył z tymi procedurami, bo moja mama jest w szpitalu z nowotworem i prawdopodobnie umiera. Lekarze kazali przyjechać się pożegnać dlatego mi się śpieszy"

On odpowiedział "dobrze"
Zabrał dokumenty moje i poszedł do radiowozu.
Za 3 minuty wrócił oddał dokumenty i powiedział
"dziś będzie upomnienie, niech pan jedzie do mamy"

Ja #!$%@?, czuje się jak gówno.
Mam takie wrażenie że karma do mnie wróci i jeszcze mamie zdiagnozują jakiegoś raka.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632aa8059a4a773345e63957
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 35
  • Odpowiedz
Jesteś 8 stówek do przodu, noga z gazu i szerokości


@Nikczemny_Pomidor: Tak, jeździjcie jeszcze szybciej, kłamcie szantażując emocjonalnie funkcjonariuszy żeby tylko nie dostać mandatu, który wam się należy. Do tego zmierzajmy jako społeczeństwo!
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: >Ja #!$%@?, czuje się jak gówno.Mam takie wrażenie że karma do mnie wróci i jeszcze mamie zdiagnozują jakiegoś raka.

Nie wierzę w karmę,ale no faktycznie głupio OPie.Takich rzeczy się nie powinno nawet mówić. Moja matka miała to świństwo. Zdecydowałem sie pomagać gdy już wyglądało,że powoli wychodzę na prostą. Dziś tkwię w przegrywie jak nigdy wcześniej. Depresji czy raka niemal nikomu (za wyjątkiem polityków i Klausa S.) nie życzę.
---
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
@Nikczemny_Pomidor: dymać innych fajnie, ale gdyby Ciebie ktoś wydymał, to już byś miał inną śpiewkę. xD
Może i karma nie istnieje, ale będzie mu siedzieć na psychice i sam chcąc nie chcąc wcześniej lub później "wymierzy" sobie karmę.

bandyckie stawki wprowadzili

@Hubertosik: co mają bandyckie stawki do kłamanie w żywe oczy, jeszcze biorąc na współczucie drugiego człowieka? Mógł powiedzieć, że jest kłamcą, nie stać go na mandat i
  • Odpowiedz