Wpis z mikrobloga

@Papileo: ojej, kolega pewnie bardzo przeciwny całej tej wojnie i ogólnie rządom Putina? na barkach takich zwykłych ludzi zbudowano tę zbrodniczą machinę jaką jest dzisiejsza Rosja i nikt nie mrugnął okiem. niech teraz zbierają co posiali, w ogóle mi ich nie żal
  • Odpowiedz
@Papileo: Niech odmówi , lepiej kilka lat w pace posiedzieć jak być zamienionym w gruz 200 . Jak Putasa wykończą to będzie amnestia i go puszczą . Putinowi wiele już nie zostało , albo sam zdechnie albo mu pomogą .
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@HlHl: Ale jest szansa przeżyć a na froncie będzie ciężko bo takich mniej przeszkolonych to jako mięso armatnie poślą .

@Zibi06: oni ich tam posyłają na pewną śmierć jako "bojowy zwiad" xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@TheGreenBastard: w więzieniu gorzej xDDD ty chyba nie wiesz ilu wojna generuje szaleńców ze złamana psychiką i kalekich. Łatwiej przeżyć kilka lat w bagnie, niż tydzień na wojnie i to bez większego przeszkolenia wojskowego
  • Odpowiedz
@Papileo: myśleliście, że jak dzisiaj ogłaszamy mobilizację, to biljeciki dostaną za pół roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
paszport


@Papileo: dowód osobisty to u nich Паспорт, bo nadal wygląda jak np. dowód z PRL, ale to zwykły krajowy papierek, nie jakiś oficjalny paszport w naszym rozumieniu tego słowa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Papileo: Ja to się obawiam jednego, mimo że jestem z grupy "****" i nigdy na nich nie głosowałem, staram się przekonać kogo mogę, że to zła opcja i prowadzi nas do klęski, sam mogę być kiedyś powołany do wojska przez ich głupotę... Łatwo wam się śmiać, ale to ludzie ludziom zgotowali ten los.
  • Odpowiedz