Wpis z mikrobloga

Serwus wszystkim!

Update zrzutek prowadzonych przy wsparciu @Aryo:

47. Pułk Szturmowy:
- Quad dziś zostaje opłacony (dostałem dziś fakturę) - w środę odbieramy go w salonie i oklejamy Piesełem Mirasem
- Naczepka medyczna z noszami opłacona
- Jutro zamawiam dwa komplety zimowe dla załogi Quada
- Jestem w trakcie oczekiwania na zestawienie medyczne od Pułku, by wyposażyć Quada

8. Pułk Sił Specjalnych:
- Dron dziś będzie opłacony (jak tylko dostanę fakturę) i w poniedziałek odebrany w salonie we Wrocławiu
- wraz z @Aryo ustalamy wyposażenie zimowe - będzie systematycznie kupowane.

Faktura za przyczepkę z noszami już pojawiła się zrzutce. Pozostałe faktury dołączą wkrótce.
Termin dostarczenia sprzętu na Ukrainę to 14-17 października, ponieważ organizujemy jeden wielki transport zarówno dla wojska, ale przede wszystkim dla ludzi ze świeżo wyzwolonych terenów.

Moja fundacja planuje dwie kolejne zrzutki w ramach "Akcji Zima"
- umundurowanie zimowe i sprzęt do ziemianek dla żołnierzy min. Pułku Azow, 47. Pułku Szturmowego i jednostek znajdujących się wokół Bachmutu i Kramatorska.
- żywność, ciepła odzież, produkty pierwszej potrzeby dla ludzi ze świeżo wyzwolonych terytoriów.

Całościowy plan wraz ze zrzutkami zostanie przedstawiony wkrótce :)

Na zdjęciu buggy zaobserwowany przez Krzyśka od nas, który wykonywał misję "Konserwa" na wschodzie Ukrainy - dostarczył ponad 3000 konserw oddziałom ZSU.

No i zapraszam na zrzutkę, która pozwoli nam długofalowo rozwozić pomoc humanitarną na Ukrainie

https://zrzutka.pl/s6fa85

#ukraina #aryoconcent #wojna
Festung - Serwus wszystkim!

Update zrzutek prowadzonych przy wsparciu @Aryo:

47...

źródło: comment_1663834480b7RTWdmMECU1WGEdUGIsyn.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Festung: Cześć! Mam gorke 4, kamizelkę taktyczną i jakieś glupoty ściągane w ru lata temu na potrzeby ASG. Ma to jakaś wartość wysłania na ua? Jeżeli tak to mogę Ci to jakoś przekazać w pl?
Ps: nie mogę Ci wysłać pw