Wpis z mikrobloga

Mirki, w co gracie? Spełniłem marzenie z dzieciństwa i #!$%@?łem sobie pokój gamingowy, ściągnąłem kilka tytułów i #!$%@? - żaden mnie nie porwał, a wręcz niektóre zniechęcają. Może po prostu nie umiem szukać i nie znam tytułów? Za gówniaka najwięcej frajdy sprawiały mi rtsy jak aoe czy w3, hiroski 3, baldurs gate, nfs.

No i przykładowo ściągnąłem Pillars of Eternity i #!$%@? - nawet polskiej lokalizacji nie ma, o dubbingu nie wspominając xD

Gram w New World i sytuacja nie napawa optymizmem - jak nie masz znajomków z gildią, to pozostaje ci robienie za wafla w grze, bo samodzielny exp trwa dłużej, niż #!$%@? w wowie 15 lat temu.

Może baldurs gave 3? TAKI #!$%@? - gra wygląda jak gówno, nie ma dubbingu i niszczy piękną historię z Candlekeep.

Forza Horizon 5 - no fajnie, fajnie - grafika zajebista, ale ta gra się nudzi po godzinie, bo ma jakąś fabułę pisana przez upośledzonego orangutana.

No i moje pytanie brzmi - w co Wy #!$%@? gracie? XD

#pcmasterrace
  • 32
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miodnik: divinity original sin 1 i 2, cyberpunk 2077, ac valhalla, z ziomkami 7 days to die, stardew valley, w to klikam od czerwca na zmianę ( ͡ ͜ʖ ͡)
@miodnik: trzeba zacząć od tego ile masz lat

Jak > 18 to niestety... Ale wszystko się budzi ( ͡° ʖ̯ ͡°

Ja to pykam jest age od history II, fotball manager, wreckfest jest też ciekawą sciganką (obczaj)

Fife, csa odpalam 1h na miesiąc
@carving85 no ja myślałem, że dzisiaj wszystkie gry maja lokalizację. Ja tego nie rozumiem, ale kupując grę 20 lat temu dostawało się kompletny produkt, a to teraz to są jakieś popierdółki
@miodnik: cyberpunk wariacie. to jest historia i dubbing pierwsza klasa. Divinity jak wyżej, jak lubiłeś baldury - pozycja obowiązkowa. wiedźmin, jeżeli nie grałeś, kolejna pozycja obowiązkowa (najlepiej zacząć od jedynki, dwójka też jest cud). Wszystkie powyższe pozycje starczą ci na kilkaset godzin. Jak nie - dołóż fh4 zamiast 5, bo jest po prostu lepsza.
@miodnik: polecam platformy Nintendo. Fun jak za małego szczyla :) aktualne gry nie-Nintendo, to maszyny do wysysania hajsu, silące się na "cinematyczność" produkcji lub multiplayer. A Nintendo to nadal fantastyczne mechaniki i singlowy gameplay. Polecanko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
inb4 nintendo jest dla dzieci i suaba grafa
@ortopliss switcha to ja mam od 3 lat i ogrywam na bieżąco xD Chciałem poczuć moc swojego kompa w jakichś dobrych tytułach, no i mówiąc szczerze - #!$%@? z grzybnią...
no ja myślałem, że dzisiaj wszystkie gry maja lokalizację


@miodnik: raczej mniejsza część gier ma dubbing ze spolszczeniami napisów już trochę lepiej ale jednak społeczeństwo z angielskim się rozwinęło bardzo więc i wydawcy nie wszystko tłumaczą szczególnie ci mniejsi.

Ale jak chcesz coś z dubbingiem to może dying light2?
Z gier już bez dubbingu to może Frostpunk?
@miodnik: Przecie new world do 60, to max 3-4 dni, a potem z dwa miechy latania po dungach i elite skrzynkach wbijając gs'a cała filozofia..

Days gone, far craje, dettoity, cyberpunki, deep rock galaktyki, scumy ogarnij w polecanych steama