Wpis z mikrobloga

Hej Wykopki. Zaznaczam że nie jestem jakimś tam szurem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ostatnio na wallu youtube wpadł mi filmik o książce Jana Białka pt. TECH. Ciekawy byłem to posłuchałem co tam w tej książce jest itd. Autor książki wydał ją w 2017 roku gdzie zamieścił odważne tezy dotyczące tego co będzie się działo w najbliższych latach w temacie #nwo No i tak się nad tym zastanawiam bo co ciekawe przewidział również problemy z dostępnością energii elektrycznej. Co więcej podał nawet jaka będzie docelowa podwyżka ceny za prąd (x2) plus ile będzie wynosił limit prądu na osobę. No i szczerze mówiąc trudno odmówić mu trafności w tej kwestii. Z drugiej strony ciekaw jestem (żaden ze mnie ekspert więc chętnie posłucham kogoś mądrego w tej dziedzinie) jak to faktycznie jest z tą energią elektryczną. Generalna narracja jest "bo wojna" no ale ok Pan Wladimir przykręcił gaz a nie #prad . Dodatkowo wiem że Niemcy i Francja wyłączają elektrownie atomowe bo to i tamto. To jak to w końcu jest z tym wszystkim bo niby zasoby do produkcji prądu są a mówi się nam że prądu jest zbyt mało. Nurtuje mnie to już od dłuższego czasu. Czy faktycznie jest tak że jest problem z energią czy cała ta historia jest sprytnie zmanipulowana a wojna za naszą granicą to tylko dodatkowy pretekst żeby ludziom przykręcić śrubę (nie wspominam o tym że są tam jakieś delikatne przebąkiwania na temat kryzysu żywnościowego również). #nwo #teoriespiskowe
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@netevil: przeczytaj książkę, z dystansem ale zawiera pokłady wiedzy, Twoje pytanie na ten moment nie ma sensu, 80% odpowiedzi masz w książce
  • Odpowiedz
@s1cobra: no z ciekawości na pewno ją kupię. Chciałem tylko postawić książkową tezę w szranki z obecną sytuacją i zobaczyć czy jest w stanie się obronić dlatego napisałem że chętnie posłucham kogoś kto ma wiedzę w dziedzinie energetyki.
  • Odpowiedz
@damianooo8: Tutaj po mimo wszystko nie jestem do końca przekonany czy aby wiatraki to przy obecnie dostępnej technologii najlepsze źródło czystej energii. Tak więc powstrzymam się raczej od komentarza.
  • Odpowiedz
przeczytaj książkę, z dystansem ale zawiera pokłady wiedzy, Twoje pytanie na ten moment nie ma sensu, 80% odpowiedzi masz w książce


@netevil: Daj znać czy warto jak przeczytasz :)
  • Odpowiedz