Wpis z mikrobloga

Dlaczego jak jest ambitna, dobrze wykształcona kobieta która ma 28-29 lat i chce dziecko to ma problem znaleźć dobrego faceta? Wielu gości nie spełnia ich oczekiwań, a ci którzy spełniają to wolą młodsze od niej. Dlaczego? Co tym ogarniętym 30 latkom przeszkadza ogarnięta kobieta która wie czego chce i z która mogą zbudować dom? Wy aż tak lecicie na wygląd?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #depresja #przegryw
  • 139
  • Odpowiedz
Byle kogo nie chcę tylko faceta z klasą na podobnym poziomie


@KoninaBeZiomeczka: you will die alone

Pooglądaj stare klipy od Kevin Samuels na YT. Na początku będziesz "oburzona" ale zrozumiesz kilka rzeczy.
  • Odpowiedz
w ciągu max 2 lat to nie tak szybko


@KoninaBeZiomeczka: ja nie wiem czy Ty baity piszesz czy nie, ale jeżeli tak chcesz swojego przyszłego męża ustawiać jak tego koleżkę od mieszkania 28 mkw. to nic dziwnego, że chętnego nie możesz znaleźć. Znam kilka takich kobiet, wiem jak to wygląda u nich w związkach i to jest dramat. Każdy ogarnięty gość to zauważy i ucieknie. Poza tym mnie też kiedyś jedna
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: w takim wieku to zastali już same #!$%@? i #przegryw gówno. Ci lepsi już dawno zaobrączkowany i grzecznie niańczą kasztana. Mam nadzieję, że pomogłem.
Aha
I pamiętaj jak będziesz chciała #!$%@? albo przegrywa to stworzysz dysfunkcyjna rodzinę, w której dziecko będzie miało ciężkie zycie
  • Odpowiedz
da się, 2 latka trzeba poslać do żłobka i tyle


@KoninaBeZiomeczka: Nie, nie da się. Robienie kariery to jest 40, 50, 60h pracy w tygodniu, dziecko to jest 24h na dobę. I ciągłe pracowanie, a nie urlopy macierzyńskie. A gdzie czas na męża? Na spędzanie czasu z ukochanym? Jesteś odrealniona po prostu tak jak większość kobiet, które chcą mieć wszystko i tu i teraz i to jeszcze 10 lat za późno.
  • Odpowiedz
@LifeReboot: W Norwegii dzieci są w żłobku od 1 roku życia i działa to bardzo dobrze na ich rozwój. Dziecko ma być miedzy innymi dziećmi. A czas na męża w nocy przed kolejnym dniem pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka niestety. Dlatego niebieskie paski mają łatwiej w życiu. Do 40 lvl ciasną karierę i hobby równocześnie na #!$%@? grając w CS. A potem sobie mogą po 40 lvl robić bombelki. A różowe? Muszą się babrac w kaszojady przed 30 lvl i bawić się w śluby zamiast się rozwijać.
  • Odpowiedz
Dlaczego jak jest ambitna, dobrze wykształcona kobieta która ma 28-29 lat i chce dziecko to ma problem znaleźć dobrego faceta?


@KoninaBeZiomeczka: piszesz z własnego doświadczenia? Może po prostu konkretne nie chcą Ciebie, a nie że ogólnie. Na pewno "ambitna, dobrze wykształcona kobieta która ma 28-29 lat i chce dziecko" jest w stanie znaleźć równie "ambitnego, dobrze wykształcononego mężczyznę który ma 28-29 lat i chce dziecko"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@KoninaBeZiomeczka: ja pierdziele, ale ty musisz być toxic xD cały czas #!$%@? o dobrej pozycji społecznej i ambicji, a do tego odrazu gowniak czyli zamiast na luzie spędzać czas z laska to odrazu babraj się w pieluchach, na piwo nie wyjdziesz z ziomkami, a jak ci się nogą powinie i stracisz status to jesteś śmieciem bo jam ambitna kobita i mam STATUS xDD jak dobrze ze ja mam 10 lat młodsza
  • Odpowiedz
A różowe? Muszą się babrac w kaszojady przed 30 lvl i bawić się w śluby zamiast się rozwijać.

@szynszyla2018: co xd różowe nie muszą ani "bawić się w śluby", ani "babrać w kaszojady" - jeśli nie chcą

no chyba że "ale wszystkie koleżanki już majom" jest ważniejsze niż własne osobiste wybory
  • Odpowiedz