Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

kacap nie kacap, strasznie patrzy się na taką śmierć.


@kobiaszu: śmierć każdego jest zła, zwłaszcza w taki sposób ale on przyjechał tam zabijać nie tylko z karabinu ale też w wymyślny sposób na przykład zakopując żywcem, przejeżdżając pojazdem czy podpalając dom, jego zadaniem są też tortury i gwałty. Jeśli strasznie patrzy Ci się na śmierć takiego człowieka to wydaje mi się że masz wypaczoną moralność.
kurczę, dla leniwych był dokument. Nie mam weny, żeby go teraz szukać, ale dokładnie tak było, że Angole się dziwili zawziętości Polaków, do czasu...


@olo-bolo: Chyba coś pomieszałeś. Angolę się #!$%@?, bo Polacy nie przestrzegali reguł, latali niebezpiecznie i egoistycznie. Potem im na to pozwolono, ale nie dlatego, że nagle Anglia znienawidziła wroga, tylko dowódca angielski z Polakami poleciał i zobaczył, że ich styl się sprawdza. Dorobiłeś sobie do tego filozofię.
a to coś co na początku filmiku wylatuje poza okop to przypadkiem nie noga jednego z nich? Po to by też opaskę uciskową zakładał, żeby zatrzymać krwawienie, nie zdążył i zaraz odpłynął z powodu utraty krwi.


@Pedroo: @niochland Nie wygląda na to, bo zaraz po tym nadal ma przykrytą całą dolną połowę ciała, warstwami materiału, dopóki przynajmniej częściowo jego nie odgarnia. Raczej jakieś odłamki z granata się powbijały jak już cokolwiek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirunah: oni chyba te uciski to się uczą robić jako pierwsza rzecz podczas dwutygodniowego szkolenia, chłop ledwo oczy otworzył i musi sobie krwotok tamować.
Oj ta wojna zostawi w Rosji mnóstwo kalek, nie zdają sobie sprawy z tego jeszcze.
@yahoomlody: Niestety też ci nic nie podlinkuje, bo ja sam oglądałem po prostu jakieś rozmowy z oficerami RAFu, ale dwie rzeczy pamiętam co wspominali.

- "My się po prostu broniliśmy, a oni chcieli ich zabić"
- A drugie jak chłop narzekał że ideałem mężczyzny w UK po wojnie był "polak"