Wpis z mikrobloga

@no_preservatives no ale czego się spodziewacie, nadchodzi co by nie było ciężka zima. Trzeba jakoś nauczyć starszych ludzi przystosowania do nowych warunków. Jeszcze jakiś czas temu było pełno deklaracji, m.in. na wykopie, że możemy jeść nawet i piach, ale trzeba dokopać ruskim. Wybraliśmy jako naród, w mojej ocenie słusznie zresztą, że należy zaangażować się w konflikt po stronie ukraińskiej. Musimy zaakceptować, że będą się z tym wiązać pewne niewygody, ale dzieje się
  • Odpowiedz
@no_preservatives: Mam 18°c w mieszkaniu (nie grzeją u mnie nadal a nocami 6-7°c). W dzień jest spoko, można chodzić w bluzie ale idź sie umyj i wyjdź mokry z prysznica - masakra, szybko się ubrałem i pod kołdrę bo się trzeslem z zimna. Rano budzę się z odkrytą ręka - cała zimna i zmarzniętą. A coś czuję, ze tej zimy o 18-19°C to jeszcze będziemy
  • Odpowiedz
wystarczy koc.


@no_preservatives: koc, szalik, kurtka puchowa, zimowe buty, czapka, kalesony i można spokojnie siedzieć w domu i nie przejmować się niską temperaturą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nas tak samo, stary w gaciach a ja w bluzie pod kocem przytulona do kaloryfera (za czasów jak jeszcze było nas stać na włączone ( ͡° ͜ʖ ͡°))


@pharmaki: to samo co wyżej, zimno ci bo się nie ruszałaś albo mało jadłaś tłustych rzeczy, a tłuszcze dodają energii i magazynują ciepło
Rób coś fizycznego dosyć energicznie to będzie ci ciepło
  • Odpowiedz