Wpis z mikrobloga

Siemka, czy w ps5 gry, które są na płycie można odpalić po zainstalowaniu bezpośrednio z konsoli, czy jednak ta płytka cały czas być w konsoli by gra zadziałała? Mianowicie zastanawiam się nad zakupem bloodborne, i nie wiem czy pójść w pudełko z płytką czy kupować przez playstation store póki jest przecena na wersje goty, ktora jest tańsza niż używki na olx/allegro
#ps5 #playstation
  • 8
  • Odpowiedz
@sm_m: tak zrobię z dwoma częściami TLoU i unchartedem, ale raczej nie z grami od From Software, prawie co roku wracam do którychś soulsów, a na bloodborne jako gracz pctowy zacieralem rączki od paru lat. Obstawiam że parę ng+ w bloodborne zalicze :D
  • Odpowiedz
@inferno8571: Moim zdaniem BB to najlepsza ich gra, też przeszedłem wielokrotnie. Szkoda, że nie ma patcha do 60fps, bo wielu ludzi niedawno dostało porażenia mózgowego i nie są w stanie grać w 30, więc się nie zapoznają.
  • Odpowiedz
@Anomalocaracid: nope, dopiero w pon przyjedzie mi konsola. Internet mam dość dobry więc żonglowanie grami z playstation extra nie bedzie problemem, najwyżej w przyszłości 1/2 tb dokupie

@sm_m: z chęcią to sprawdzę, souls II przeszedlem z 3 razy, soulsy III jakoś z 4 razy, sekiro 3 (mistrzowska gra) a eldena tylko raz (130h wbite na jednym podejściu). Obstawiam że Bloodborna pokocham, kocham soulsy a tym bardziej styl literacki Lovecrafta, wszystkie
  • Odpowiedz