Wpis z mikrobloga

Ten serial to jest jakiś performance?
To jest jakiś ekperyment społeczny?

Żenada, nuda, cringe, Gabriela Złotopolska.

Typiara najpierw #!$%@?ła 4 strażników pod celą w więzeniu, a potem 5 czy 6ciu żołnierzy Numenoru na raz na miecze #!$%@?ła jak jakieś dzieci.
To kto ją #!$%@? do tego więzienia odprowadził, że dali rade? Co oni 2 bataliony Balrogów wysłałi? Nazgule i orły nad nią leciały, a po bokach Morgoth i Smaug?

Po scenie walki z żołnierzami wyłączyłem i nie wiem kiedy wróce do tego gówna.
A tak w ogóle to #!$%@?ę, jestem za Sauronem.

#ringsofpower #lotr #ringsofblackpower
Pan_niepoprawny - Ten serial to jest jakiś performance? 
To jest jakiś ekperyment sp...

źródło: comment_16640092710klfI2NqIhxHC6XNpqhqj9.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@qzder: Poczytaj jaka ona miała być i jaka była a potem co to jest karen sue i jak się w filmach/serialach buduję postacie tak, żeby widz mógł się np. utożsamić z postacią lub sprawić żeby była jakkolwiek lubiana. Elo
  • Odpowiedz
@qzder: Możesz przytoczyć jakiś fragment? Bo czytałem / słuchałem cały Sillmarillion co najmniej 4 razy i ta blondyna z serialu w niczym mi postaci z książek nie przypomina
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Al-3_x: z tego co pamiętam to elfy wg lore miały być troszkę słabsze fizycznie od ludzi, a tu negrolas nie ustępuje siłą Wargowi i robi salta jak Neo. W Hobbicie Legolas był za to krytykowany. I żeby nie było to czarny elf to jedyna "główna" postać którą lubię
  • Odpowiedz
poczytaj o tej postaci. Chociazby w silmarillionie to zrozumiesz ze ona wlasnie taka ma byc.


@qzder: Superman też ma być supermanem, ale musisz mu znaleźć przeciwnika, słabość, trudności do przezwyciężenia, wymyśleć 'kryptonit' bo inaczej nie dałoby się takiego filmu oglądać.
  • Odpowiedz
@Al-3_x nigdy tego właśnie nie rozumiałem
Wszyscy się spuszają jakie to elfy nie są zajebiste, że nadludzie, nieśmiertelni itp itd.
Całe życie mogą się szkolić w swoich zainteresowaniach przez co mogą osiągać poziomy niedostępne dla ludzi.

A w Władcy Pierścieni po 3 tysiącach lat wyszła elita z ich elfiego Zbąszynka, wzięli udział w jednej bitwie i wszyscy spadli z rowerka xD

Krasnoludy lepsze
  • Odpowiedz
@Pan_niepoprawny: Typie jest 100 innych rzeczy do których można się konstruktywnie przypierdzielic a Ty przezywasz ze jedna top najpotężniejszych postaci w całym uniwersum rozklepala 6 podlotków w tym jakaś laske… daj żyć
  • Odpowiedz