Wpis z mikrobloga

@Niski_Manlet: Widziałem to, akurat to nie jest oficjalne konto. Dobrze że przynajmniej jest trochę backlashu bo tego serialu nikt nie lubi poza botami. Mnie to bardziej irytuje takie randomowe użycie słowa incel przy okazji jak opisałem w tym wpisie https://www.wykop.pl/wpis/67741519/wspominalem-wielokrotnie-ze-slowo-incel-jest-juz-w/
@olaf_wolominski: Już tak powoli się dzieje. Jedyna zależność użycia słowa "incel" jest że trzeba coś przeciwko kobiecie zrobić.
@Niski_Manlet: Nie ruchałeś, dlatego nazywasz ten serial gniotem! Powtarzam, gdybyś wsadził #!$%@? do cipy, to by Ci się spodobał ty betamale!1!

Mają rację, za nastolatka również narzekałbym na tego gniota. Od czasu, gdy wsadziłem siura, do ciepłej i wilgotnej waginy, mój świat wywrócił się diametralnie. Wtedy dotarło do mnie, jak bardzo kobiety są represjonowane na tym świecie i jak bardzo potrzebne są parytety. Nie ruchałeś, nie zrozumiesz.
Mnie to bardziej irytuje takie randomowe użycie słowa incel przy okazji jak opisałem w tym wpisie


@PeknietaMorda: to jest typowa lewacka dewaluacja słów. Faszysta, nazista, rasista, teraz incel. Kiedyś jak ktoś był nazywany faszystą to się myślało o jakimś neonaziolu z wytatuowaną swastyką itp. a teraz? Teraz się uśmiecha pod nosem i olewa takie wyzwiska, bo słowo "faszysta" w 2022 już nic nie znaczy xD
@marv0oo: To jak jednak "incel" jest używany to w zasadzie niewiele zmieniło, zanim mainstreamowo się to słowo rozprzestrzeniło to normiki po prostu nazywali kolesi prawiczkami. Mimo że gadają że to nikogo nie obchodzi i świat nie kręci się wokół seksu. No może tylko to do takiego fachowego terminu jak "incel" można dopisać jakąś polityczną filozofię.
@PeknietaMorda: IMO - dla mnie prawiczek zawsze to był ktoś kto nie ruchał i tyle.
A incel to "lustrzane odbicie" simpa. Simp nie ruchał i broni najgorsze kobiece zachowania, bo myśli, że któraś mu da zaruchać, a incel też nie rucha, ale obwinia o to wszystko i wszystkich poza sobą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niski_Manlet: to nawet nie jest oficjalny profil, łykacie wszystko jak leci XDDD

Co nie zmienia faktu, że ten serial to takie dno, że brak słów, i żeby nie było, czekałem na kobieca hulk ale oczywiście trzeba wszystko #!$%@?ć xd
@Niski_Manlet: Wychodzi na to, że obecnie nie można po prostu nakręcić kiepskiego filmu/serialu. Wystarczy dać jako główngo bohatera kogos z dowolnej mniejszości albo kobietę i voilla, masz kartę pułapkę na uciszenie jakiejkolwiek krytyki. Ktoś Cię skrytykuje? Easy ,to rasista albo homofob albo jedno i drugie i jeszcze meski szowinista.