Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski
Mam takie #pytaniedoniebieskichpaskow
Czy na #tinder lub w życiu spotykacie kobiety, której pasją jest gotowanie?

Mam wrażenie, że dzisiaj trudno o kobietę, która lubi i umie gotować. Mam wrażenie, ze w dzisiejszych czasach takie kobiety są wręcz krytykowane przez #rozowepaski przez wszechobecny feminizm.

Wiem, ze pytanie nie ma ładu i składu bo pisze to na szybko, ale naszła mnie tama myśl. Bo ja uwielbiam gotować, karmić wszystkich dookoła, ale to się spotyka z bardzo dziwnym odbiorem.
  • 24
  • Odpowiedz
@posepny1: właśnie nie wiem dlaczego, jak mówię w pracy co robiłam na obiad to chłopaki robia wielkie oczy, że wow naprawdę? Robisz takie rzeczy? (Branza it)
Jak mówię dziewczynom, ze robie na randke danie,ciastko i kupuje przekaski to dostaje zwrotkę, ze jestem głupia bo się za bardzo staram.
Jestem wychowana w małej miejscowości, gdzie zawsze trzeba gości ugościć i dla mnie to nie do pomyślenia żeby ktoś do mnie przyszedł i
  • Odpowiedz
@Kapella92: to dziwne, ja jeszcze nie spotkalem sie czy wsrod znajomych czy w pracy zeby ktos byl zdziwony gdy ktos powiedzial ze cos sobie ugotowal. To co ci ludzie jedza 365 dni w roku na miescie albo na gotowcach jada? bo nie umiem sobie tego wyobrazic
I uwierz mi ze umiejetnosc gotowania i to dobrego to mega duzy plus dla normalnego faceta
  • Odpowiedz
@Kapella92: nie są aż tak częste jak dawniej,.ale też nie aż takie jednorożce xD

Jak chcesz to wrzucaj na Mirko efekty stania w garach, jest nas tutaj stadko gotujących ludzi płci różnej;)
  • Odpowiedz
@Kapella92: bo ludzie są leniami albo mają multum aktywności poza domem i nie chce im się merdać w garach, dlatego się dziwią. To nie jest kwestia "łooooo, ale jak to ci to sprawia przyjemność" tylko raczej "że ci się chce", znaczna część ludzi nie chce na to przeznaczać czasu i nie biorą pod uwagę, że to komuś może sprawiać przyjemność. Ot, po prostu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kapella92: no coraz mniej dziewczyn potrafi gotować a dla mnie to duży plus szczególnie, że sam coś tam ugotować potrafię.
Na szczęście już #!$%@?łem tindera, zaparłem się że nie będę dziadostwa używał, chociaz czasem człowiek poczuje się samotny przez 5 minut ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kapella92: gotuję raczej na szybko, ale ciastka/ciasta piec uwielbiam i po rozmowach z ludźmi wiem, że to "łoooo" to jest "łooooo, ale jak ci się chce?" ;) Pogadaj z nimi, to się dowiesz. Inna opcja jest taka, że nie potrafią zagotować wody (co też się zdarza) i to zrobienie obiadu to dla nich jak zdobycie Everestu. Różne mają motywacje, ale to nie jest kwestia bycia jednorożcem ;) Jeśli serio to lubisz,
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: moja samoocena nie pozwala na potraktowanie siebie jako jednorożca :) raczej chciałam dowiedziec się czy to w „dzisiejszych” czasach nadal jest normalne, czy jednak się myle :) ale fakt osoby, które mi się dziwią to albo jada na cateringu, albo jedzenie z bolta, albo gotują podstawowe potrawy :)
  • Odpowiedz
@Kapella92: Wszystkie z którymi byłem blisko i łączył mnie związek czy relacja potrafiły gotować. Dziwne było by dla mnie jakby laska nic nie umiała gotować, nie poznałem takiej.
  • Odpowiedz
Czy na #tinder lub w życiu spotykacie kobiety, której pasją jest gotowanie?


@Kapella92: Tinder to patologia, jak za moich czasów fotka.pl, ale w życiu kobiety zazwyczaj lubią gotować. Z młodymi kobietami/dziewczynami też mam kontakt i nie zauważyłem, żadnego problemu z tym tematem.

Mam wrażenie, że dzisiaj trudno o kobietę, która lubi i umie gotować.


Może to twoja bańka informacyjna tylko.
  • Odpowiedz