Wpis z mikrobloga

@derton778: Już #!$%@?ąc od warstwy moralnej, to o ile dokumenty i materiały (muzyczne, graficzne, video, tekstowe itd) można bezkarnie "piracić", to objęte ochroną są programy komputerowe, a więc i gry
@derton778: Ogólnie piractwo to złodziejstwo i to jest prawda. Choć sam pobieram gierki, ale raczej z tego powodu że 100% bym ich nie kupił bo wiem że zagram 20 min i wyłączę jak wszystko przez ostanie lata.

Ale w przypadku warhammera to z miłą ochotą pobiorę tą grę 20 razy żeby #!$%@?ć każdego. Z prostego powodu jakim jest chciwość tworców. Cięcie gry i tworzenie DLC. Z tego co rozumiem to mortal
@Jarmula: Gdzieś czytałem że żeby mieć wszystko w Immortal Empires co było w poprzednich częściach to trzeba posiadać wszystkie DLC. Więc jeśli to jest prawdą to nie mam zamiaru wydawać ciężkich pieniędzy za coś co powinienem mieć w ramach podstawowej wersji
@Atencjuszhehe: Tylko nie wiem dlaczego zakładasz, że Ty wiesz, co powinieneś mieć w podstawowej wersji. Seria sprzedaje kolejne części i w każdej dostałeś kampanię do ogrania. Old World, Eye of the Vortex, Realm of Chaos. Immortal Empires jest po prostu czymś w rodzaju "subscriber bonus". Jeśli jesteś z serią na bieżąco, dostajesz dodatkowo sandboxa. Fani serii w większości i tak mają większość tego kupione. Nowi mogą pograć w Realm of Chaos
@VGT: Niezbyt zrozumiałem co napisałeś, ale z tego co rozumiem to piszesz że nie ma problemu dla Ciebie i starych wyjadaczy bo oni i tak mają kupione, ale z perspektywy kogoś kto dopiero zacząć chce od warhammera 3 i chce pograć każdą frakcją i lordem to musi według Ciebie kupować każde DLC z poprzedniej części i to jest według Ciebie fair. Wydają dodatek do WARHAMMERA 3 i każą ludziom kupić dodatki
@Atencjuszhehe: No to jak wspomniałem, zaczynający mają na start kampanię do ogrania jak w każdym Total War - Realm of Chaos. W samej tej kampanii masz sporo frakcji do ogrania, co już daje sporą ilość godzin do wtopienia (#!$%@?ąc od tego, czy akurat w W3 kampania jest udana, czy nie). Teraz nie wiem, czy Immortal Empires odpali się, gdy masz tylko W3, ale jeśli wymaga przynajmniej podstawek W1/W2, to grywasz sobie