Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mkorsov: @modellini: wyjąłem, wcisnąłem ten syfon, zakręciłem wodę, chyba za długie fess te węże, bo aż skręcone :( no i choy powód, bo zaczęło cieknąć z tego syfonu z jakiś dziurek tych u góry otwartych #!$%@? mać (,)
@Rynia: to że długie to #!$%@?, ale nie tragicznie, po prostu ułóż je tak żeby szły łukiem a nie się załamywały - musisz odkręcić jeden śrubunek i samym wężem obracać żeby się odwinął z zagięcia.

A co do syfonów - spokojnie. Zazwyczaj te rurki są robione z #!$%@? plastiku przez który jak za słabo dokręcisz - puszcza, a jak zrobisz ćwierć obrotu to się przekręci. Sprawdź czy te "trójkątne" uszczelki masz
@Rynia: Miras. Spróbuj #!$%@? element 1 i jakoś zaślepić pozostały otwór (może żółtym korkiem?)
Jeśli się nie uda, to i tak nowy syfon.
Jeśli się uda, wyjeb to kolano 135 stopni - element 2. A rurkę (3) wsadź tam bez kolana i podłącz do ściany. Zobacz czy ta czarna uszczelka na rurce da się przesuwać - jeśli tak, możesz samą rurkę też skrócić żeby CI pasowało.

Pamiętaj tylko o dopasowaniu czarnej
Seraphiel - @Rynia: Miras. Spróbuj #!$%@? element 1 i jakoś zaślepić pozostały otwór ...

źródło: comment_1664052738gPjbHH1oY8PQagbABKqTKz.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@modellini: @mkorsov: @jonik: @Seraphiel: @Seraphiel: @BialoCzerwony: mały update, był znajomy i pomógł mi żeby to podpiąć. Ogólnie teraz można powiedzieć, że działa, ale jeszcze delikatnie potrafi pocieknąć. Teraz pytanie czy mogę tu coś jeszcze manualnie lekko poprawić żeby było wodzie lżej lecieć do syfonu? Ogólnie rusza się cały element, odpływ w zlewie, ten metalowy okrąg. Nie wiem czy da się to dokręcić? To jest mebel z
Rynia - @modellini: @mkorsov: @jonik: @Seraphiel: @Seraphiel: @BialoCzerwony: mały up...

źródło: comment_16645569131Y8bNdtJZaSQfctj4K6gek.jpg

Pobierz