Wpis z mikrobloga

  • 2
@loplop a to zamykają jedna nieznacząca ulice na Targówku?? Czy praktycznie centrum wiele ulic???

Wytłumacz mi, jaki jest sens biegania po mieście??? Rozumiem ze wdychanie spalin i bieganie po asfalcie jest zdrowe??? Czemu nie można isc pobiegać po prostu po lesie?? Bez całej tej szopki???
  • Odpowiedz
@Mac02: Jakiej #!$%@? szopki? Miasto jest dla wszystkich, do życia, a nie tylko do spania i jeżdżenia autem. Wyprowadź się na wieś jak ci nie pasuje
  • Odpowiedz
  • 3
@advert chcesz mi powiedzieć ze ulice powstały aby ktoś mógł po nich biegać???? Ja myślałem całe życie ze ulice są dla samochodów! Czy w inne dni ludzie biegają po ulicach?? To może w takim razie samochody na chodniki albo do lasu?
  • Odpowiedz
  • 2
@loplop bo? Bo zakompleksieni Ludzie chcą pokazać jacy sa ważni i zamykają pół miasta w imię sportu który jest totalnie niezdrowy w tej formie??
  • Odpowiedz
  • 2
@loplop xD chłopcze... Mieszkam w tym mieście od urodzenia i wiem ze to właśnie ci z Siedlec chcą żyć jak w serialu na TVN i zaczynają biegać po mieście:)
  • Odpowiedz
  • 4
@loplop nie, nikt nikomu nie zabrania biegać, malować, śpiewać, ale po co zamykać pół miasta ? Nie można po chodniku biegać? Albo zorganizować bieg w lesie? Albo chociaż nie w centrum tylko gdzieś pod miastem??

Albo po prostu nie można wyjść w niedzielę i zrobić sobie 10,20,40 km samemu bez tej szopki z medalami z Decathlonu??
  • Odpowiedz
To może w takim razie samochody na chodniki


@Mac02: o, świetna analogia - w takim razie #!$%@?ć z samochodami z chodników. Jak już auta przestaną parkować w miejscach przeznaczonych dla pieszych, to będzie można podjąć dyskusje o innych uniedogodnieniach.
Ale dopóki samochody CAŁY ROK maja prawo wjeżdżać na chodnik, to ty możesz te PARĘ RAZY w roku zamknac jape jak ludzie biegają w mieście po ulicach.
  • Odpowiedz
  • 1
@advert tak to sie odzywać możesz do swojej matki kmiocie.

A Teraz widzę ze nie masz nawet prawa jazdy i jesteś ignorantem jeżeli chodzi o prawo. Zakompleksiony ignorant który zazdrości że ktoś ma samochód.

Czy pieszy według przepisów prawa może chodzic po ulicy???
Czy samochód według prawa może parkować na chodniku??(z zachowaniem odpowiedniego przejścia)??

Jak już znajdziesz odpowiedź na te pytania to zamknij jape raz na zawsze i idz leczyć kompleksy u
  • Odpowiedz