Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot: To byłoby głupie z perspektywy UA bo chcą odzyskać wszystkie terytoria. Po co mają się zrzekać takich obszarów skoro idzie im lepiej niż dobrze?

To byłoby głupie z perspektywy PL bo po co ratować tonąca Rosję skoro chcemy ją docisnąć i wykończyć?

To o czym mówisz byłoby na rękę Berlinowi i następnej władzy na Kremlu.

Gwarantem spokoju w naszej części świata jest zdeptanie Moskali tak bardzo jak tylko się da.
@smutny_kojot: Ja to widzę w ten sposób: ruscy rzucili na stół już wszystko co mieli, okrzykiem rozpaczy jest mobilizacja. Wielka Rosja musi mobilizować cywili, żeby wygrać z jakąś #!$%@? Ukrainą xDDD No bez jaj.

Poza ta mobilizacją nie mają nic więcej. Atom którym tak straszą jest bronią obusieczną więc po niego nie sięgną, jak Ukraina przetrzyma ten szturm #!$%@? meneli spod sklepu wyposażonych w zardzewiałe kałachy to wygraną mają w kieszeni.
jest jakiś dokument NATO, to właśnie blokuję Gruzję przed akcesem


@Alusowy: Nie ma takiego zapisu, a przynajmniej nikt nigdy go nie wskazał gdy o to pytałem. Traktat północnoatlantycki bedacy podstawą rozszerzania NATO o tym nie mówi.
@robertx: Wiem, że atom to od jakiegoś czasu na wykopie śmieszny mem, ale dla mnie właśnie to będzie ostateczność po mobilizacji. Co pozostanie szaleńcowi, który rzucił już wszystkie konwencjonalne siły na front i udowodnił, że życie jego obywateli nie ma dla niego znaczenia. Zauważ, że ruscy politycy już zaczynają narrację o możliwej prowokacji nuklearnej ze strony NATO. Wszystko po to, aby w razie przypału móc dalej kłamać, bo nieważne, że świat
@smutny_kojot: Myślę tak:
Atom to najgroźniejsza i najważniejsza rzecz jaką posiada rosja.
Ruscy są od lat rozgrywani przez Amerykanów. Cała wojna na Ukrainie jest tego najlepszym przykładem, wiedzieli o planowanej inwazji już w listopadzie, #!$%@? ich przepowiadając w gazetach dokładną datę i godzinę inwazji, znają dokładne zamierzenia wojsk rosyjskich, rozlokowanie jednostek, składów, magazynów itp
Jednym słowem wywiad stanów Zjednoczonych dyma ruskich jak chce.
W takiej sytuacji przyjęcie kontroli nad Atomówkami przez