Wpis z mikrobloga

  • 116
Dzień dobry, Mircy! Zaczynam coroczny spam akcja Movemberową. Badaj jądra! W tym roku będę na prawie wszystkich wydarzeniach. Na pierwszy ogień #wroclaw i #gdansk! Darmowe badanie USG jąder dla osób do 40 lvl, a powyżej 40ki badanie PSA z krwi z palca. Wszystkie szczegóły na stronie #mosznowladcy https://mosznowladcy.pl/
Bardzo zapraszam. Jest miło, wesoło. Nic nie boli. Lepiej wiedzieć niz nie wiedzieć. Możecie mi tam powiedzieć, że mam usunąć konto, tu nie możecie mi tak mówić ( )
#movember #usg tag dla zasięgu w ważnej sprawie #pokazmorde
Przyjdziecie? Powiedzcie kolegom. Dziękuję!
FAQ:
1. Czy ja badam jądra? Nie. Badanie wykonuje lekarz. Ja wykonuję badanie PSA z krwi palca, naganiam przechodniów, informuję o profilaktyce i przeprowadzam ankiety (m.in. skąd wiesz o akcji i wtedy mówisz "od Iniacza z wypoku" xD)
2. Dlaczego to robię? Bo jak się zapytasz koleżanki, kiedy miała cytologię, to powie ile miesięcy temu, a jak zapytasz kolegi o USG jąder, to powie albo "Co?", albo "Nie idę, bo jeszcze coś znajdą."
3. Kiedy w jakim mieście? Jest info na moim zdjęciu, jest info na stronie. To tylko te daty i koniec. Jak nie pasuje, to nic nie poradzę. ¯_(ツ)_/¯
iniacz - Dzień dobry, Mircy! Zaczynam coroczny spam akcja Movemberową. Badaj jądra! W...

źródło: comment_16641889332ZrRnIQoBxuZbuFqxdBUYv.jpg

Pobierz
  • 45
@ploki_juhy_rdeswa na granicy to tak szczerze jak nie ma wielkiej kolejki do USG, to można na oba. To PSA jest szybkie i przeważnie się nie czeka. Na USG są czasami dłuższe kolejki, są fale, czasami się z pół godziny czeka, ale jest wesoło z nami.
@iniacz: Wykopuje i plusuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) a sam dodam, że mam 35 lat i od trzech lat albo robię usg albo przynajmniej raz do roku daję się 'pomacać' lekarzowi. No i panowie, nie zapominajcie o prostacie! Jeśli wasze firmy płacą wam za prywatną opiekę medyczną lub opłacacie sobie taką sami, to pakiety typu 'zdrowy mężczyzna po 30', są często 'w gratisie'. A serio, poświęcić chwilę