Wpis z mikrobloga

Przygotowano do doręczenia znaczy że czeka aż ją listonosz weźmie? Od 7 rano w piątek? Wtf. Byłem w piątek na poczcie gdzie w teorii leży i czeka ale babka w okienku (po sprawdzeniu nru przesyłki) powiedziała że przesyłka jest obecnie w drodze i ma ją listonosz.

Komu wierzyć? ¯_(ツ)_/¯ Doczekam się dzisiaj czy będzie tak leżeć i czekać albo wędrować?
#pocztapolska #zakupy #aliexpress
PanNocebo - Przygotowano do doręczenia znaczy że czeka aż ją listonosz weźmie? Od 7 r...

źródło: comment_166419558211c60CdkjZ38hopV019MXt.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanNocebo: i dostałeś? Wygląda jak zwykły list polecony. Jak listonosz już o 7 rano to wprowadził, to znaczy że maksymalnie do 14 powinna być doręczona ( ͡º ͜ʖ͡º) Przecież nie będzie robił darmowych nadgodzin.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanNocebo: to nie jest normalne. Powinno być w śledzeniu tego 23 września wpisane że doręczono, awizowano, czy też nieudane doręczenie. Bym się wybrał na pocztę w poszukiwaniu tej przesyłki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@PanNocebo: Coś dziwnego, bo jest pełne śledzenie - czyli nie jest to list, ale paczka nie powinna się znaleźć na UP w mieście wojewódzkim - bo paczki w wojewódzkich doręcza WER. Jaki jest dokładnie rodzaj przesyłki?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piker:
Czasem zdarza się, że listu z zagranicy mają pełne śledzenie. Dość rzadko, ale się zdarza (choć zazwyczaj oznacza to, że UCS coś chce).
  • Odpowiedz
  • 1
@Ramone a weź :D zostawię tu w sumie info dla potomnych. Rano drugi raz pod rząd ustawił się ten sam status (Przygotowano do doręczenia) ale niedługo potem zmienił się faktycznie na Przekazano do doręczenia.
No i dostałem awizo.
Nie zmieniło nic że byłem w domu od rana. Nie zmieniło nic to że moje drzwi są na parterze, dosłownie metr od skrzynki. I nie zmieniła nic nawet kartka którą przykleiłem na skrzynce -
  • Odpowiedz