Wpis z mikrobloga

@Aryo: pewnie będzie niedługo u Zolkina. Już jeden tam był, który służył w strategicznych wojskach rakietowych i go też wzięli do czołgów
  • Odpowiedz
@M4rcinS: Szok. Gdzieś widziałem komentarze, że go zdmuchnęło z czołgu jaki Ukraińcy zniszczyli, ale nie ma na to dowodów, więc nie dodałem tego do opisu
  • Odpowiedz
@M4rcinS: Krwi nie widać, ale może mu być w zasadzie wszystko.Strach, choroby, rany wewnętrzne, szok. Wszystko co oferuje wojna. No i może też ustawienia w kamerze i światło.
  • Odpowiedz
@M4rcinS:
#!$%@? wiesz co się dzieje, gówno Ci mówią, każą Ci iść się #!$%@?ć, #!$%@? potrafisz, nie chcesz i nie umiesz walczyć, do tego zakazują Ci się poddawać, dezerterować, grożą, opowiadają zmyślone historyjki co zrobi Ci wróg i jak będzie Cię torturował. W końcu dajesz dupy, łapią Cię i w sumie w głowie masz myśli, że to koniec. A rok temu jeszcze miałeś jakieś plany co do swojego życia i marzyłeś
  • Odpowiedz
@boleslaw_krzywosuty:

Widzisz. Ja też w pewnym sensie z każdego zabitego ruska w tej wojnie się cieszę. Ale cieszę się z tego jako z statystyki. Miałem znajomych na studiach z Rosji. Nigdy nawet o polityce nie gadaliśmy, zawsze byli mi życzliwi. Ale dziś z racji tego co się wydarzyło nie podałbym im nawet ręki. Brzydzę się.

Gdybym jednak sam wylądował na froncie, to o ile nie próbowałbym wcześniej uciekać na wszelkie możliwe
  • Odpowiedz
@Aryo: NIE wszyscy ruscy żołnierze to mordercy i bandyci. Czasami sami są ofiarami. Trzeba odsiewać ziarno od plew. Po prostu takim im się skuriwały los trafił.
  • Odpowiedz
NIE wszyscy ruscy żołnierze to mordercy i bandyci.


@sabboko: ale wszyscy są wrogami, są tam by mordować, gwałcić i torturować, owszem, czasem nie z własnej woli, ale nie ma różnicy czy zabije cię albo wykastruje nożem tapicerskim ochotnik czy żołnież z łapanki
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: @FlimboQuest: no chyba że dwa dni wcześniej strzelał do cywilów a teraz "łooo paaanieeee - karabin? W życiu nie trzymałem. Nie wiem co tu robię w ogóle" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zgarnęli chłopa z ulicy i wysłali na wojnę, a teraz nie chcą puścić z powrotem yhmmmmmmmm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz