Wpis z mikrobloga

Jeśli kobieta o siebie dba – nie ma nadwagi, ma zdrowe i proste zęby, dba o włosy oraz cerę to z miejsca jest 6+/10 jednocześnie szukając faceta 7+/10 którego znajdzie – i to nie jednego.

Facet w dokładnie takiej samej sytuacji może mieć problem aby w ogóle umówić się z kimkolwiek, bo prócz dbania o siebie liczy się u niego wzrost, twarz, mięśnie, ilość i gęstość włosów a do tego nie może mieć „złego” charakteru – czyli odpada każdy skryty, „dziwny”, za mało i zbyt przebojowy, o nietuzinkowych zainteresowaniach, dziecinny i tak dalej. Wisienką na torcie są zarobki, chociaż tutaj jest skrajnie – bo patusy na bezrobociu jeśli mają wygląd to mają takie same „branie” jak ci najbogatsi.

W związku jest jeszcze gorzej – kobieta wystarczy że oddycha i jeśli nie sprawia większych problemów to jest 10/10. Facet powinien organizować rozrywki, czas wolny, wakacje no i oczywiście jak najwięcej stawiać.

Sumując to wszystko wychodzi, że zwykły, przeciętny facet, nawet jak będzie bardzo „zadbany” to wciąż mając te średnie 177cm wzrostu, zakola, okrągłą szczękę i zarobki na poziomie ok 4000-4500 netto czyli taki 6/10 max. Zadbana kobieta o średnim wzroście, wyglądzie i zarobkach może być nawet i 9/10 jak się dobrze pomaluje i ubierze.

Setki tysięcy facetów może robić przysłowiowe salta na #!$%@? i wciąż nie mieć szans na kogoś więcej niż otyłą, samotną mamusię po 30tce, która szuka miłego mężczyzny który dołoży się do „wychowania” JEJ dzieci…

Kobiety dziś mają jedynie wymagania a faceci mają się jak najlepiej zaprezentować.

#heheszki #p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #madki #zwiazki #tinder #przegryw
wqeqwfsafasdfasd - Jeśli kobieta o siebie dba – nie ma nadwagi, ma zdrowe i proste zę...

źródło: comment_1664200804G1axkishKHvn3MBdVRkX6Q.jpg

Pobierz
  • 27
@LajfIsBjutiful:

Bóg wziął glinę i ulepił z niej Niemca. Powiedział mu: będziesz żył dobrze, bez większej męki i w bogactwie. Następnie wziął glinę i zmieszał z błotem i łajnem by ulepić Polaka. Powiedział mu: będziesz pracował za 3 ale i tak połowę tego przepijesz, drugą spartaczysz, Niemiec będzie cię nękał i okradał i nie będzie płacił żadnych reperacji nawet jak przegra wojnę. Na to Polak błagając na kolanach rzekł do Boga:
@wqeqwfsafasdfasd: jedyne prawdziwe zdanie w tych wypocinach, to to, ktore mówi o tym, że kobiety mają łatwiej znaleźć partnera. Każdy normalny chłop jest w stanie zdobyć kobietę na swoim poziomie, a nawet jak się postara to i wyżej, ale no trzeba być normalnym i nie poświęcać swojego życia na jakieś pille i siedzenie w piwnicy i rozkminianie o tym, ze centymetr wyzsze zakola to over. Chociaż w sumie są tego plusy,
@wqeqwfsafasdfasd: ja się zastanawiam w jakim wy otoczeniu się obracaciez, bym zapomnial, że w żadnymXD. Podałeś przyklad anegdotyczny to ja teraz podam Ci swój ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ma w moim otoczeniu ANI jednej pary, która nie jest na tym samym poziomie, ba nawet częściej znam przyklady, gdzie kobieta z wyższym wykształceniem jest z gościem po technikum, a zakola posiada większość z nich, natomiast laski nie
@Ibralew:

" natomiast laski nie są ani grube ani brzydkie do tego zarabiają gruby pitos"

To bujasz się z topką tego społeczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Liczą się średnie itp. Przeciętna kobieta ma nadwagę, zarabia ok 3-4k netto i chce faceta o 1-2 poziomy wyżej od siebie. A nawet jak znajdzie to i tak w 5 lat rozwód i alimenty.

Pewnie nie znasz też samotnych matek, tymczasem
@Kindybal_xD: Cope bo? Naprawdę myślisz, że normalni ludzie przeżywają tak mocno to, że mają zakola? XDD będzie ich to #!$%@? albo bedzie to kompleksem ale nie podporzadkuja sobie calego zycia pod to jak wy sie staracie XDD
@wqeqwfsafasdfasd: znałem kilka, ale sobie przygruchaly jakis frajerow do wychowania. Ja nie mówię, że to się nie zdarza. Ale popadasz w skrajnosc, a to zawsze źle się kończy. Oczywiście, że są baby, które mają wybujałe ego, jak i faceci, którzy na to idą, ale no nie oszukujmy sie to jest tylko i wyłącznie ich wina, że się nie szanują. Powtórzę, kazdy normalny facet jest w stanie sobie znaleźć laske na swoim
@Kindybal_xD: ale ty fikołki #!$%@? XDD ja ci tu o przeżywaniu, stamdardowych problemów przeciętnych facetów, a ty mi tu wyjeżdżasz z typem z trądzikiem, ktory rucha modelki XDDD Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, zamiast się taplać w swoich pogladach