Wpis z mikrobloga

który pan ma numerek? Bo ja tu już od szóstej stoję!


@Jarek_P: Ha ha ha! A ja myślałem, że zawyżam średnią wieku na Wykopie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tu tymczasem m.in.: Twoja fotka ("Wakacje z duchami" - co oznacza, że jesteśmy rówieśnikami!). Ktoś wrzucił czołgi w Gdańsku (1970). Czarno-biały "Piątek z Pankracym", Citroën SM, XX Olimpiada w Monachium i inne takie, z tamtych lat. Aż się
  • Odpowiedz
A ja myślałem, że zawyżam średnią wieku na Wykopie.


@mort555: bo zawyżasz/my, ktoś tu kiedyś podawał statystyki z jakiejś wykopowej ankiety, wyszło na to, ze tak z 80% wykopków to przedział wiekowy 18-25, czy jakoś tak :)
Co nie zmienia faktów, że trochę nas tu, dzieci pamiętających, jak w pewną niedzielę teleranka nie było trochę jest. A i pamiętam, jak przy jakiejś dyskusji na podobny temat (odliczająca się geriatria), jedna z
  • Odpowiedz
@dcoder: QBasic to było coś!
Pamiętam jak się tym jarałem. Napisałem sobie cały "framework" do okienek i potem z jego użyciem program do wystawiania faktur dla ojca. No i wyszedł fakap, bo floaty działały... no jak floaty xD Miałem na szybko naukę dlaczego warto przy finansach używać decimali (w qbasicu oczywiście ich nie było, po prostu musiałem użyć ilości groszy).
Program pożył całkiem długo, nawet któryś znajomy ojca mnie o niego
  • Odpowiedz