Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Aryo: Jak bardzo mi ich nie żal. "Kondony" o ukraińcach mowią, czyli znamy już stosunek tych pożałowania godnych żołdaków do wojny. Mają co chcieli. Teraz tylko jakiegoś drona z rurbombką brakuje, albo jakiś pocisk 155mm by zakończyć ten filmik z należytą puentą.
  • Odpowiedz
@Aryo: Lol. Te dzbany nigdy się nie nauczą, ciągle niezachwiana wiara we władze w Moskwie. "Gdyby tylko Szojgu wiedział co się tu dzieje XD " Szojgu wie Iwan, ale ma cię we dupie :)
  • Odpowiedz
@drhab: ale co w tym złego? Nie mam wyłączności na wykop. Wrzucaj co chcesz. Czasem jest mi smutno że nie jestem pierwszy ale na tym polega rywalizacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aryo: oglądało by się taki codzienny vlog ruskich z frontu, może to tylko kilka dni ale zawsze coś. Pierwszy dzień zmotywowani wyzywają Ukraińców jadą czołgiem, ten sam dzień po południu czołg #!$%@? a orki prezentują bushcraft w lesie. Drugi dzień - giną od granatu z drona.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Aryo: mimo ciężkiej sytuacji w której znaleźli się russcy należy docenić to że wrzucili filmik w celu poprawienia naszych humorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aryo: co za naród. wolą #!$%@?ć coś o dowódcach. Czemu im przez te łby nie przechodzi myśl że są oszukiwani, okłamywani od lat, walą ich na miękko a oni jeszcze ich tłumaczą. Naród kretynów
  • Odpowiedz