Wpis z mikrobloga

@niepowtarzalny-dwa: Od razu szło zauważyć. To nawet i stare seriale mimo słabych budżetów po prostu miały stażystów. Coś czuję, że jakaś tam pralnia kasy się obecnie odwala. Cgi też jest beznadziejne, a więc gdzie ta kasa poszła?
  • Odpowiedz
Przypominam, że na ten serial poszło nie tak mało kasiory ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@ZuluScout: Ten serial to po prostu Miś za pomocą którego kilku ludzi w amazonie defraudują setki milionów $ Bezosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no i? Tak się robi w większości filmów. Przecież nie widać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ZuluScout: Oj tam przecież mogą być w Śródziemiu bliźniacy, a to że nie stoją obok siebie to znak że są ze sobą skłóceni ( ͡°͡° ͜ʖ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°͡°)
  • Odpowiedz
@ZuluScout: Swoją drogą odrazu widać że budżet się nie klei po czymś takim, tłumy zawsze mają tendencję do zbijania się w centrum zainteresowania (dlatego często dochodzi do uduszenia pod sceną) jak widać takich ludzi z przerwami to znaczy że w scenariuszu było napisane "duży tłum" ale brakło kasy
  • Odpowiedz
@niepowtarzalny-dwa: Od razu szło zauważyć. To nawet i stare seriale mimo słabych budżetów po prostu miały stażystów. Coś czuję, że jakaś tam pralnia kasy się obecnie odwala. Cgi też jest beznadziejne, a więc gdzie ta kasa poszła?


@ZuluScout Statystów, nie stażystów. I trzeba każdemu z nich zapłacić. A w CGI się to zrobi za 1/10 ceny. I cyk, pora na CS-a.
  • Odpowiedz
@mbasasello: Ja bym napisał inaczej, ale ani cgi nie jest dobre ani nic innego w tym serialu, a poszło sporo kasy. Także tylko mnie to zastanawia, bo nie widać gdzie poszła ta kasa. Kostiumy to samo, bo one też są średnio przygotowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jamajskikanion: To gdzie ta kasa poszła? Kostiumy średnie, cgi średnie, dialogi średnie. No nie oszukujmy się, że z takim budżetem co oni mieli to spodziewałem się chociaż nieziemskiej oprawy świata, kostiumów i po prostu lepszej jakości serialu, a jest jak jest.
  • Odpowiedz