Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Unter: mam tak samo we wiatrolapie bo zle obrobki dekarskie porobili. Mialem to robic na dniach... i tak od dwoch lat. Wyglada jak sztuczny snieg na scianie
  • Odpowiedz
@Unter: Nie grzyb, ale grzyb też się pojawi w końcu jeśli będzie tak podciekało cało czas. Też tak miałam - wąż od kabiny był nieszczelny i wilgoć się zbierała, wystarczyło wymienić przewody
  • Odpowiedz
Ewidentnie gdzies jest niesaczelnosc. Nikt zdalnie Ci nie znajdzie przyczyny. Sa firmy zajmujace sie szukaniem usterek. Trzeva najpierw sprawdzic szczelnosc instalacji (firmy maja do tego urzadzenia podpinane do zaworow). Sam poki co mozesz obserwowac licznik wody czy pomimo nieuzywania wody licznik deliktanie sie rosnie. Dobre firmy moga np wpuscic gaz do instalacji i sprawdzic w ktorym miejscu sie on pojawia. Maja tez duzo roznych innych patentow, ktore pozwalaja na dokladna diagnoze aby
  • Odpowiedz
@Unter: Najfajniejsze w tym jest to, że ściągniesz gładzie, osuszysz, wygruntujesz ścianę dwukrotnie, położysz gładź, pomalujesz, a to sku**ysyństwo i tak wyjdzie po kilku miesiącach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
@developertest: @Wykop24h: Mirki, mimo że plusowałem, to szanuję jak #!$%@? że zamiast pisać ogólniki, to opisowo wskazujecie potencjalne miejsce problemu. w takich sytuacjach wierzę w ekspertów z wykopu i miło że piszecie, zamiast usunąć komentarz myśląc "a z resztą, co się będę rozpisywał"
  • Odpowiedz
@Unter: u mnie ciekło ze skrzynki rozdzielającej przewody do grzejników, woda leciała w podłodze, po rurach, w takiej gąbkowej otulinie i wyszło dopiero 2 pokoje dalej, potem dopiero zaczeło wychodzić przy skrzynce. Generalnie pare tygodni suszenia + remont i nic się nie powtórzyło
  • Odpowiedz
Mi kiedyś na wynajmowanym przeciekało z pod prysznica i miałem podobnie na ścianie w sypialni sąsiadującej z łazienką
  • Odpowiedz
Jest wywietrznik który hula jak jest zapalone światło.


@Unter: czyli praktycznie nie hula bo jak jest zgaszone to wiatrak się nie kręci i zasłania skrzydłami otwór. Czyli nie masz wentylacji.
  • Odpowiedz
@milvanb: A, doczytałem że wynajem. No, wiec już wiesz czemu wynajem >> wlasne. Koszt tego ustrojstwa może iść w kilkanaście, jak nie kilkadziesiat k. I musi byc zrobiony na juz, a nie 'jak pan mietek wytrzezwieje'. xD
  • Odpowiedz