Wpis z mikrobloga

Jeżeli spojrzeć na to wszystko nieobiektywnie, to można zauważyć pewną zależność. Kiedy transfery ogarniał nasz kochany Pan Zezolek (oczywiście psryczek za inter, ale szacunek dla gościa za wszystko co zrobił) to sprawy miały się bardzo ok. Conte był, ale wiemy że jego zasługi są bardzo umowne, Betoniarz to samo. Marotta wiedział kto jest potrzebny, i działał w tym kierunku. Oliwił tryby w miejscach gdzie była rdza. To się zmieniło, Juve tworzyło gwiazdy, teraz gwiazdy przychodzą do Juve i to nie działa.
Wystarczy zobaczyć co gość robi w Interze, dla mnie jest topem jeżeli chodzi o transfery, doceniany tylko w wąskim kręgu, jednak moim zdaniem za mało.
Wielkie dziękuję za Pirlo, to moim zdaniem był jego najlepszy transfer (wiem że byli inni jak Pogba czy Tevez),lecz dzięki Juve stał on się moim ulubionym pilkarzem.
Tak więc podsumowojac #marottawroc
#juventus
  • 2
@Lord_Mefisto: Zasługi Conte bardzo umowne? Przecież ten gość zbudował tamto Juve, Allegri "tylko i aż" je rozwinął.

Allegri nie jest budowniczym o czym pokazał już będąc w AC Milan, który de facto pogrążył się w kryzysie po jego 'sukcesach', a wymiana pokoleniowa to modelowy przyklad jak tego nie robić.

Conte to znowu taki typowy budowniczy, który jest w stanie stworzyć coś z niczego, imho brakuje w nim "tylko i aż" elastyczności.
@Filip3k91: Może tutaj za bardzo umniejszyłem Conte, zgadza się znalazł jakiś sposób taktyczny na Ligę i tutaj plusik oczywiście, jednak zamknął się w swojej bańce, i trwa w niej do dziś i to miałem na myśli. Gość wszędzie chce grać to samo bo kiedyś działało, choć uważam że transfery jakie ogarniał Marotta idealnie wpasowywały się w jego wymagania.
To samo tyczy się Allegriego, taktyka "jego" oczywiście, lecz klocki podawał mu Marotta.