Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
Mój były pisał z jakąś ku*ewką na snapie
Ona twierdzi, że nie będzie odwoływać ślubu tylko dlatego że zdradziła narzeczonego. Bo ona "nic nikomu nie obiecywała".

Z kolei mój ukochany również się puszczając w tym czasie odpowiedział jej, że chyba defaultowo będąc z kimś nie powinno się zdradzać xddd

I teraz zastanawiam się czy nie uchronić faceta przed największym błędem jego życia i pomoc mu uniknąć ście*wa pokroju jej i mojego ukochanego. Ja na jego miejscu chciałabym wiedzieć.
Ja do tej pory tak przesiąknięte złem osoby widziałam tylko w telewizji i jestem w ciężkim szoku.
Co somdzicie

#zwierzeta #instagram #zdrada
  • 63
  • Odpowiedz
@Anesa Niby warto by powiedzieć, ale w sumie mam do tego taki stosubek, że chyba lepiej się nie mieszać. Jak gość san dojdzie do tego, że jego laska popuszcza szpary, no to będzie wiedział. Jak nie, niech może lepiej żyje w niewiedzy. Tym bardziej, że dowiadując się tego od osób bardzo trzecich, może nie uwierzyć, że to prawda.
  • Odpowiedz
@factoryoffaith_: oczywiście że moralności! Nie znam ani jej ani niego, nie mam w tym zadnego interesu. Cieszę się że w tym siedzę bo coraz więcej sobie rzeczy uświadamiam odnośnie ludzi i siebie samej i postanowiłam że za wszelką cenę bede w sobie hodować dobroć i prawilnosc i nie będę przymykać oczu na otaczających mnie oszustów xd
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: nie mierz wszystkich swoją miarą, to nie jest takie proste dla ludzi bez kręgosłupa moralnego xd oni zdradzają a potem sami przed sobą obsmarowuja w myślach partnera, żeby samemu sobie udowodnić, że mieli powody żeby zdradzać xd dla nich żadne wartości nie mają znaczenia i nie wolno traktować ich jak normalnych ludzi.
  • Odpowiedz