Wpis z mikrobloga

Miałem głosować na KO w przyszłorocznych wyborach, ale po tym wpisie Sikorskiego na Twitterze zdecydowałem się że tym bardziej na nich zagłosuję, i żaden skowyt wykopków, pisowców, onuc i innych pożytecznych idi**** tego nie zmieni, nie zesrajcie się już tam
#bekazpisu #bekazprawakow #bekazkatoli #bekazpodludzi #bekazwykopkow #neuropa #4konserwy #konfederacja #bojowkaradkasikorskiego #ukraina #polska #polityka
Pobierz D.....r - Miałem głosować na KO w przyszłorocznych wyborach, ale po tym wpisie Sikors...
źródło: comment_1664314040ceKjI86U5hdIIWOLKZD3hX.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Devhar:

Miałem głosować na KO

Antyludzkie, liberalne zwierzęta z #neuropa znowu w akcji. Partia Razem ma chociaż konsekwentne poglądy jako jedyna w opozycji, Zandberg w przeciwieństwie do Tuska jest ideowcem!

Jestem reakcjonistą i akceleracjonistą, nienawidzę nowoczesnych partii i liberalnej demokracji, ale spośród partii parlamentarnych to Razem ma jakikolwiek kręgosłup ideowo-moralny. SLD połączyło się z liberałami z Wiosny, Polska 2050 to chłam bez poglądów, KO to zamaskowana szuria z FOR, a PSL
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Devhar:

Na Razemków również rozważam głos bo bardzo mi się podoba program, są moją 2 opcją, i co teraz?


To czysty brak konsekwencji, nawet zakładając opcję szerokiego rządu opozycji to dochodzimy do sytuacji, gdzie lepiej głosować na Razem, bo wzmacnia to ich pozycję w koalicji i pozwala sprawniej ograniczać liberalizm KO. Za to głos na KO to głos wzmacniający pozycję szurii z FOR i bezideowej ciepłej wody w kranie.

Koalicja opozycji