Wpis z mikrobloga

Mam zagwozdkę, od tygodnia czuję się jak przy przeziębieniu/grypie.

Zaczęło się od nocnej gorączki, w kolejnych dniach zamulenie, rozdrażenienie, senność, napady zimna, pieczenie oczu, nawracające lekkie mdłości jak przy grypie.

Czuję się podobnie jak podczas przechodzenia covid, z tym że nie boli mnie ani gardło, ani nie mam kataru, kaszlu, kompletnie zero tego typu rzeczy, z węchem też wszystko spoko.

Byłem przekonany że to covid znowu zaatakował, zrobiłem dwa testy w odstępie dwóch dni i negatywne.
Lekarz każe obserwować i dać znać jak nie przejdzie za tydzień, jednak nie potrafi dać odpowiedzi co to może być.

Miał ktoś coś takiego? Bo ja pierwszy raz.
Złapał mnie jakiś wirus przeziębienia ale zapomniał że mam mieć objawy przeziębienia czy o co kaman?

Możliwe jest w ogóle być przeziębionym bez kichania, kaszlu, bólu gardła i wszystkiego co charakterystyczne dla przeziębienia?

#zdrowie #przeziebienie #grypa #lekarz #medycyna
  • 5
@pggchamp: @G00LA5H: badania porobione i wszystko spoko.
Człowiek na badaniach mówił że ostatnio zgłaszaja sie osoby z podobnymi objawami i negatywnymi testami na covid.
Głowy nie daję ale możliwe że coś pomutowało ale nikt o tym już tak głośno nie mówi bo wirusów jak wiemy w przyrodzie jest sporo.

11 dzień od słabej nocy gdzie czułem się #!$%@?.
Nadal czuję się jak przy mocniejszym przeziębieniu/słabszej grypie, zero kataru, zero kaszlu,