Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Pomyślcie moje kochane lewusy. Po cholere miałbym sie kryć? Powiedziałbym wprost i tyle. Jesteście jak ci rasiści, którzy widzą skośnego i z automatu mówią do niego Chińczyk, gdzie gość jest z Japonii. Mam lewackie, jak i prawackie poglądy ( lewackie, ale nie takie skrajne jak wasze). I nie, nie nalezę do żadnej partii, ale i tak bedziecie chocholić xD
@Kryspin013: Nadal nie widzę, żebym należał do konfederacji. Ładne fikołki oraz projekcje.


@Mr_3nKi_: "A brzmisz jak rasowy k0nfiarz z tymi swoimi durnotami.".

@Kryspin013: wpisy o bombie która mialaby być skutkiem wpisu Radzia to jakiś nieśmieszny żart,


Ale jaką pożywkę to dało kucom, k0nfiarzom i pisowcom xD

ale z samym wpisem Radziu odfrunął w stratosferę już nie po raz pierwszy.


@vin42: ¯\_(ツ)_/¯
"A brzmisz jak rasowy k0nfiarz z tymi swoimi durnotami.".


@Kryspin013: A Ty jak Ruska Onuca, i co?

Ehh. Mówcie sobie co chcecie, ale z mojej perspektywy zabawnie to wygląda, jak na siłe próbujecie mi wmówić, że jestem k0nfiarzem xD

To nawet słodkie. Jak takie lekko zacofane dzieci ()
śmieszne jest to, że akurat zarzucasz mi to ty XD


@Kryspin013: Japi##dole, tak o sobie napisał Ruska onuca ( tak jak ty piszesz o mnie "k0nfederata"). A ty znowu wyjeżdżasz z tym screenem. Zawieś na ścianie jako pamiątka xD

Pierwszy raz sie pomyliłem - o jejku xD. Przecież wykopki zawsze srają pod siebie jak coś sie dzieje. Tym razem nie trafiłem - wielkie mi halo. Tak, przyznaje sie do błędu -
Pierwszy raz sie pomyliłem


@Mr_3nKi_: jaki pierwszy. Typie nawet w tym wpisie masz twoją sraczkę o to, że Trump wygra gdzie też wyszedłeś na głupka xD

A sraczka z wojną to nie był jeden wpis...

Naprawde, ze wszystkich neur0pków jesteś najcięższy/najgorszy. Ciężko sie z tobą rozmawia. Wszystko trzeba ci tłumaczyć, bo nie łapiesz najprostszych rzeczy.


@Mr_3nKi_: To wypierdzielaj z moich wpisów bakłażanie xD
#!$%@? typie, sam skomentowałeś mój wpis pierwszy. A jak ci nie odpisuję to dostajesz sraczki i wołasz mnie po kilka razy jak ostatnio xD


@Kryspin013: Mordeczko, ja mówię o tym, że mnie wołasz pod czyimś wpisem - tak jak ostatnio. Ty mnie nie wołaj jak komentuje czyiś wpis, to ja sie też odpi##dole.

Napisałem pierwszy komentarz neutralnie, ale jak zwykle kipie z was nienawiść. I tak, to ty sie pierwszy przyj#bałeś/zesrałeś.