Wpis z mikrobloga

Ej @LubieChleb czy Ty jesteś jednym z tych co jak mieli kilkanaście lat to siedzieli całymi dniami w domach bo bali się wyjść bez rodziców, albo ktoś Ciebie pobił, okradł, napadł czy dostałeś czymś w głowę że takie straszne oburzenie wywołał u Ciebie film, który jest fikcją fabularną i zlepkiem medialnych historii czy wręcz współczesnych miejskich legend? Oglądałem ten film i był tak nudny że zasnąłem po 10 minutach. Wierzysz w jakąś magię kina, jakby dzięki temu filmowi miały wrócić lata 90-10, tymczasem frekwencja na piłce nożnej od dawna jest coraz gorsza a małolaci mają setki ciekawszych rzeczy do robienia niż biegać za innymi po mieście i tylko nieliczni są zapatrzeni w swoich pseudo gangsterskich guru. Tamte czasy nigdy nie wrócą a ten film to zwykły skok na kasę, bo starzy chuligani stali się chwilowo bardziej medialni.
  • 3
@Don_Lukasio: nigdy nie bałem się wyjść bez rodziców i nie jestem piwniczakiem. Widzisz wykopku, ty się wychowałeś gdzie indziej, a ja gdzie indziej i gdybym nie widział pewnych rzeczy po dziś dzień to bym nie miał obaw. Dla ciebie tamte czasy nigdy nie wrócą, a dla mnie nie muszą wracać bo je pamiętam i w zasadzie nie za wiele się zmieniło. Dalej znam patusow marzących o gangsterce, dalej są na ulicach,
@LubieChleb: Faktycznie nie wiem gdzie mieszkasz, może są jeszcze osiedla gdzieś na Górnym Śląsku gdzie jest po staremu, w takim razie współczuje że utknąłeś w takim miejscu, albo że tam czas się zatrzymał, podczas gdy świat poszedł do przodu. Tak czy inaczej, twój wyjątek nie robi reguły i nie masz racji bo sam patrzysz na to w sposób subiektywny.