Wpis z mikrobloga

Siema, przechodzę kolejny raz Dying Light 2 tylko że z kumplem (na nowej postaci, całego save'a z mojego poprzedniego przejścia gry skasowałem). I mam taki problem że po dotarciu do Central Loop i odblokowaniu paralotni nie widzę jej w narzędziach oraz nie mogę jej ulepszać. Mogę jej używać, ale podczas lotu jak klikam "S" to nie działa a przecież powinno mnie podbijać do góry. Czy może to być bug spowodowany tym że mam swojego save'a na którym tylko skończyłem samouczek aby móc grać w coopie? Czy ktoś się spotkał z podobną sytuacją i może wie jak to naprawić?

#dyinglight2
  • 6
@gr42: no dobra, to lecimy speedrun do CP xD dzięki za szybką pomoc. Tak myślałem że będę musiał na swoim save dobić paralotnie aby móc jej używać u ziomka, ale myślałem że może da się jakoś inaczej to załatwić
@gr42: dobra, szybkie 40 minut i przeleciałem całe 1sze miasto. I wreszcie mam tą paralotnię i mogę ją ulepszać XD Ale to nie jest pocieszenie bo #!$%@? u siebie będę musiał jeszcze hak odblokować XDD
@toxicASF: gra w coopie to jest katorga.
Próbowaliśmy z trzema znajomymi przejść grę w której tylko jedna i ta sama osoba hostuje i nie dało się. Tak jak u ciebie, nie byliśmy w stanie odblokować paralotni, a później też linki. Kilka razy wykrzaczyło nas przy niektórych misjach i nie wszystkim zaliczało niektóre osiągnięcia. Jak próbowaliśmy grać na innym hoście to zablokowało nam możliwość wzięcia misji fabularnej i kumpel musiał zaczynać rozgrywkę
@Napleton: fakt, coop jest do poprawki. Przechodziłem tą grę sam (praktycznie 0 bugów) i 2x w coopie. #!$%@?, to co czasem się #!$%@? w coopie to hit. Z dupy pojawiające się zombiaki, zbugowani Renegaci których nie możesz atakować, jak otwierałem skrzynkę to ja mogłem zabrać z niej itemy a ziomek nawet nie widział że skrzynka jest otwarta XD, do tego dochodzą takie cyrki jak to że podczas pościgu mnie gonią przemieńce