Wpis z mikrobloga

@Aryo: Wrzucaj i na twittera i na telegrama. Twitter ma lepsze zasięgi i tam możesz zareklamować swojego telegrama na którym możesz dawać długie posty i filmiki, nawet te +18
@Aryo: jakis kanal na discord ogarnij i go zareklamuj, w ktorym bedziesz robil wstawki - wtedy sie nie musisz przejmowac, sam bedziesz administratorem, to moje zdanie. Chetni na pewno sie znajda, by czytac Twoje wpisy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aryo: daj spokój, moderacja tutaj to dno xD nie wiem czy to bot moderuje, bo nie wierzę żeby moderację obsadzić bo ludźmi z tak niskim IQ albo po prostu ludźmi z upośledzeniem umysłowym
@Aryo Z jednej strony źle a z drugiej to srasz tą wojną i Rosją i Ukrainą, że ucieszy mnie chyba Twój permaban. Może przestań na jakiś czas, odpocznij, wyjedź w Bieszczady...
@Aryo: Te +18 jest jest dlatego, że wykop przegląda też dużo opłacanych przez Kreml orków i oni (one/ono - nie wiem jak to działa u orków) mogą się czuć bardzo niekomfortowo gdy widzą informacje, że ich armia jednak przegrywa i to nie tak zwyczajnie przegrywa, tylko, że jeszcze robimy sobie z nich heheszki. Albo takie rzeczy jak fotki wysyłanych himarsów. Wiesz ile Orkowych Januszu dostało zawału po tym jak się dowiedziało,
Z jednej strony źle a z drugiej to srasz tą wojną i Rosją i Ukrainą, że ucieszy mnie chyba Twój permaban. Może przestań na jakiś czas, odpocznij, wyjedź w Bieszczady...


@kidi1: Biedaczku. Zmęczył cię temat wojny? To może dodaj tag na czarną. Bo wiesz. Po to jest tag #aryoconcent że jak go masz na czarnej, to go nie zobaczysz. Ty sobie zamknij oczy i udawaj, że wojny nie ma, a ja