Wpis z mikrobloga

@Pozytywny_gosc: Oczywiście te posty to kobiecy instynkt plemienny który budzi obrzydzenie u prawych ludzi Ale, 150 zł miesięcznie za wspolmieszkanie to jakaś abstrakcja. Skoro facet chce budować przyszłość z tą kobietą to powinien w tym przypadku dać wiecej niż fifty fifty. Robić większość zakupów sporzywczych i gospodarczych, gotować dla obojga itp.
@Pozytywny_gosc: lepiej by było zrobić identycznego posta jako dwie różne płcie z odstępem 3 miesięcy czy coś. Przez ten czas to chyba baby co wtłaczają mnóstwo gówna do głowy codziennie zapomną, że był taki post
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pozytywny_gosc: @MondayPL: @tbhilt: jesteście ładnie ... No (nie chce bana). Wiecie, że zwykle gdy ludzie się wiążą to po coś to robią? Jest jakieś uczucie. Mieszkam z różowa w jej (matki) mieszkaniu. Place więcej bo mnie stać :) bo jak zarabiam prawie X2 co różowa to chce jej pomóc. Samochód mamy wspólny, ale auto moje. Dlatego też ja je naprawiam. Mam kasować różowa co miesiąc za amortyzację samochodu?

Jak
@Pozytywny_gosc: @MondayPL: @tbhilt: jesteście ładnie ... No (nie chce bana). Wiecie, że zwykle gdy ludzie się wiążą to po coś to robią? Jest jakieś uczucie. Mieszkam z różowa w jej (matki) mieszkaniu. Place więcej bo mnie stać :) bo jak zarabiam prawie X2 co różowa to chce jej pomóc. Samochód mamy wspólny, ale auto moje. Dlatego też ja je naprawiam. Mam kasować różowa co miesiąc za amortyzację samochodu?


Idź
jesteście ładnie ... No (nie chce bana). Wiecie, że zwykle gdy ludzie się wiążą to po coś to robią? Jest jakieś uczucie. Mieszkam z różowa w jej (matki) mieszkaniu. Place więcej bo mnie stać :) bo jak zarabiam prawie X2 co różowa to chce jej pomóc. Samochód mamy wspólny, ale auto moje. Dlatego też ja je naprawiam. Mam kasować różowa co miesiąc za amortyzację samochodu?


@zielony_goblin: jesteś po prostu bankomatem od
Ciekaw jestem kiedy faceci się obudzą, że są traktowani jak żywy portfel dla różowych


@tbhilt: Witam chyba nigdy, gdyby się pokapowali co jest pięć przestali by wkładać do wspólnej kasy, a wtedy główne beneficjentki przestały by mieć co jeść. To jest realne zagrożenie dlatego pada taka nienawiść do wszystkich którzy mało dokładają, odłączają się od systemu, nie podejmują wysiłku bo nie mają z tego żadnych korzyści. Pogarda do chłopów którzy są