Wpis z mikrobloga

Muszę się pochwalić, że kupiłem dzisiaj orzech i to za pierwszym razem. Dziwnie się czuję bo myślałem, że będę musiał na to poświęcić minimum miesiąc.
#pgg
  • 18
  • Odpowiedz
@brvther: Gratulacje( ͡° ͜ʖ ͡°)Musisz jednak pamiętać, że na rok Możesz zakupić 3 tony węgla. Ja kupiłem dla rodziców w kwietniu, dlatego też w kwietniu 2023 będę mógł kupić kolejne 3 tony bez stresu, natomiast u Ciebie wypada ten termin pod koniec września., a wiesz czym dalej w las...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@brvther: loteria zdarza się, tak samo moja mama kupiła 3 tony eko za pierwszym razem, a niektórzy siedzą miesiąc i nic, znam dziewczynę co siedziała 2 miesiące i kicha, dopiero ja jej ogarnąłem
  • Odpowiedz
@MarioMoneyBags: Generalnie nie mam problemów z zakupem w sklepie PGG ja kupiłem po starych zasadach 5 ton. Kupiłem też rodzinie w sumie około 50 ton wyszło w dwa miesiące ekogroszek/węgiel( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście po zmianach, które nastąpiły w sklepie PGG z zakupem też nie mam większych problemów.
  • Odpowiedz
@AchillesRB: na moje oko, kolejny sezon opałowy może być już lepszy. Po pierwsze idą wybory. Nie będzie podwyżek itp. Druga sprawa to sposób w jaki rozegrano Polaków. Nie nałożono nowych podatków, ale pieniądze do budżetu wróciły. Jak? Spółki podniosły ceny, a teraz Morawiecki podniósł podatki dla spółek, więc to co włożyliście w np. ceny paliw na stacjach, wróci od tyłu do budżetu. Czyli metodą "na spółkę" Morawiecki ograbił was z pieniędzy.
  • Odpowiedz