Wpis z mikrobloga

@Zahiel: u mnie to był Portal, ale nie żeby ograć tylko raczej dla samego faktu że chciałem by to była pierwsza gra jaką odpalę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeśli chodzi o pierwszą, w którą faktycznie pograłem (ba, wymaksowałem), to był to Harry Potter 2 w wersji PC (oczywiście z dubbingiem) ( ͜͡ʖ ͡€)
@Zahiel: u mnie był NFS:MW z 2005r. Jak tylko włączyłem to z pół nocy w niego przegrałem xD

u mnie GTA 4. I chodzi lepiej niż na stacjonarce ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Awupin: a masz to GTA4 że steama czy z zewnątrz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Plp_: steamowa wersja, wszystko śmiga, ale instalki z windowsa też odpalisz normalnie tylko trzeba się trochę pobawić
@Gandalf_Rudy:

Jeśli gra się uruchomić (chodzi o wotlk classic, retaila nie instalowałem) raczy to na ustawieniach 4 z 1200x800 jest cap fps z 3h baterią. Ale problem z tym, że z niewiadomego powodu ona się tak 3/10 prób uruchamia, a próbowałem różnych wersji protona i protonaGE... Bety Dragonflighta nie mam - tempe uje z blizza nigdy nie dały mi klucza odkąd gram na retailu (12 lat).
U mnie wiedźmin i battlefield 4. Battlefield fajnie działa, tylko problem taki ze gra sie z ludzmi używającymi myszki… ()
@Lulz1: mialem addona przywracajacego to jak te questy sie tak powoli otwieraja jak na classicu jak wylaczysz "instant quest text", a potem na classicu mialem addona ktory pozwalal pominac to powolne otwieranie jak np. byles w grupie i ktos sharowal i trzeba bylo szybko akceptowac.

Ale teraz juz nie daja odkad microsoft kupil blizzarda, nie dawali ani na wotlka ani na dragonflight. Nie wiem moze na curseforge daja, ale na wowinterface
@Lulz1: no nie, w ogole programu nie odpalili, ostatni raz odpalili na TBC.

Z tego programu zaproszen tez tylko z 70 jest, wiec niewiele by to zmienilo co do ilosci zaproszen jakby odpalili.

Na classica tez nie bylo programu ale to akurat bylo zrozumiale ze nie chcieli zeby w momencie premiery wszyscy juz mieli gotowy pelen setup addonow