Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
#ringsofpower czy jest ktoś w stanie oglądać to bez zażenowania, bez zatrzymywania i z uśmiechem na ustach?
to jest tak głupie i nielogiczne że aż ręce opadają

a jak już któraś scena zaczyna jakkolwiek rokować to okazuje się jedynie marną kalką z trylogii #lotr

na co tam poszło te 750kk $? pomijając 250 na prawa do książek z których niewiele korzystają?
  • 9
@Niezgodny wiem o tym, przecież napisałem że nie korzystają z książek do których mają prawa,
gdyby zmienić kilka imion i ze 2-3 nazwy lokacji to nikt by tego gniota nie oglądał i nawet nie poznał że chodzi o lotr xddno może jedynie kawałek z ciekawości jak można zmarnować tyle pieniędzy...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Niezgodny: niby tak, ale mogłoby to robić w sposób logiczny, który nie gryzłby się z Silmarilionem. A nie że scenarzysta mówi że Galadriel jest jaka jest, bo czuje się osaczona w świecie mężczyzn. No ludzie kochani xD

na co tam poszło te 750kk $? pomijając 250 na prawa do książek z których niewiele korzystają?

@Kic3k: Biorąc pod uwagę zarobki aktorów, ilość statystów i jakość efektów (na szczęście nie wszędzie), to
to jest tak głupie i nielogiczne że aż ręce opadają


@Kic3k: bez obrazy, ale głupie i nielogiczne jest oglądanie czegoś takiego

Już tyle było powiedziane i napisane że to gówno, że nie ma absolutnie żadnej potrzeby oglądania tego.
Oczywiście można napisać "hej, przekonaj się na własne oczy".

Ale jest to bzdura. Zmarnowanego czasu nikt ci nie zwróci:p Dlaczego gardzisz swoim wolnym czasem i marnujesz go na ten badziew?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
. Zmarnowanego czasu nikt ci nie zwróci:p Dlaczego gardzisz swoim wolnym czasem i marnujesz go na ten badziew?


@TheGreenBastard: trochę do śniadania, kawałek przy przerwie na herbatę, a resztę w łazience kończyłem
jestem świadomy, że nie jest to serial dla którego warto poświęcić swój wolny czas