Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej mirki co byście zrobili na moim miejscu?

Mam dziś dobry humor, i za każdą waszą opinię wyobrażę sobie putina jak sobie głupi ryj rozwala.
- niedługo zapadną terminy moich inwestycji, gdzie po belkach i prowizjach będę miał ~400k+ gotówki
- mam kredyt hipoteczny ~400k- na niskim oprocentowaniu stałym jeszcze przez 6 lat

Otóż zastanawiam się co zrobić bo ja już nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie nadążamy z klopsami na uspokojenie
Czy lepiej
- spłacić kredyt i wyjebongo,
- czy zainwestować w jakieś obliguchy czy etfy,
- mieszkanie na wynajem po spadkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) w 2023?
- coś innego
Bo powiem wam że nigdy nie byłem w sytuacji posiadania takiej gotówki z dwucyfrową inflacją i nadciągającą recesją.

Bonusowe pytanie:
czy to jest ostatni dzwonek by kupić sobie samochód z salonu bo przez najbliższe kilka lat będzie z tym słabo?

Thank you from the mountain
#inwestycje #nbp #gielda #pieniadze #nieruchomosci

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6336e91513aa097904f33068
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
@inko-gnito: @Czerwony_jak_WIG20: jak ma kredyt na malym procencie to dlaczego ma nie wrjsc tym kapitalem w obligacje indeksowane inflacja, zdaje sie ze jeszcze chwile inflacja bedzie wzrastac?

No i zlotowka traci na mocy i nie zapowiada sie zeby cos to zmienilo, to teoretycznie w przyszlosci mniej bedzie musial zaplacic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WiktorekS: wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że najlepszy moment na wejście w obligi indeksowane inflacją mamy za sobą.
Wszystkie pomysły przedstawione przez OP-a (a szczególnie ten o samochodzie z salonu) są mocno niepewne i ryzykowne. Więc lepiej niech pospłaca swoje długi, a to co mu zostanie (z opisu wychodzi, że coś tam zostanie) niech trzyma na czarną godzinę.