Wpis z mikrobloga

  • 0
#blockchain #programowanie #programista15k #solidity

Czy waszym zdaniem blockchain jako technologia i ma przyszłość? Coraz częściej słyszę głosy, że blockchain to nic wyjątkowego i jest to trochę przerost formy nad treścią, decentralizacja jest w teorii a w praktyce już to nie wygląda tak idealnie.

Widzicie szansę na rozwój i czy warto iść w stronę blockchain developera?
  • 7
  • Odpowiedz
ale to nie jest jakis rocket science, rob to za co ci placa i nie przepalaj czasu na rzeczy, ktorych byc moze kiedys uzyjesz. No chyba, ze jestes juniorem i szukasz pierwszej pracy, ale wtedy to na pewno nie blockchain. Poczekaj az pojdziesz do projektu i Twoj solution architect zapoda temat, zeby uzyc np. AWS Managed Blockchain, posiedzisz tydzien i bedziesz wiedzial ocb.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bin-bash dzięki za odpowiedź.

Aktualnie zajmuje się automatyką przemysłową, ale trochę mnie ciągnie w tematy programowania i blockchainu, przez co na razie sam dla własnej ciekawości chciałbym wejść w tą tematykę i od czegoś zacząć, chociaż sam nie za bardzo wiem jeszcze od czego.
  • Odpowiedz
@wikwid: Z mojego doświadczenia powiem, ze tak warto. Kasa niezła i można się jeszcze trochę nachapac.

Co do samej technologi to jest to nie rozwiązuje żadnego problemu. No ale ludzie pakują kasę wiec ja osobiście korzystam i tez polecam, bo stawki sa godne. :)
  • Odpowiedz