Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
I weźcie mi powiedzcie, że kredyciarze to nie rak :)
Po co w ogóle myśleć za siebie, po co robić poduszkę finansową, po co wziąć stałe stopy jak myślenie jest tylko jedno.
W razie problemów "jakoś to będzie" XD i tylko nadzieja, że inni pomogą.

Pominę fakt, że można poduszkę trzymać na bezpiecznej lokacie nie wiele różniącej się oprocentowaniem od kredytu, ale oni wola ryzyko i nadzieję, że inni będą płacić za ich głupie decyzje.

Co za patologia :)

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny
pastibox - I weźcie mi powiedzcie, że kredyciarze to nie rak :)
Po co w ogóle myśleć ...

źródło: comment_1664604771sdNWpx256jCb9STVadAlDa.jpg

Pobierz
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Dzieciok: wy to jednak jesteście ameby umysłowe :) tutaj jest mowa o oprocentowaniu lokaty w okolicach kredytu i trzymania poduszki finansowej zamiast to nadplacac.
Ehhh nie dziwne, że was zrobili jak chcieli na stopach 0% XD
-15% rocznie XD (nawet nie wiesz jak będziesz cienko piszczał w przyszłym roku)
Co do utraty wartości gotówki na lokacie to ciężko mówić o stracie, jeżeli nadwyżki finansowe chce się lokować w aktywa które właśnie
@pastibox jak obgadujesz to wołaj.

Mocne słowa jak na kogoś kto mówi że kredyciarze modlili się o wojnę xDD Na dodatek sporo kłamiesz. A) mam poduszkę finansową B) mam stałe oprocentowanie Coś jeszcze musisz sobie wymyślać?

Aha- kasę z fwk z tego co wiem i tak trzeba oddać xD i biorąc kredyt chyba się do tego funduszu dokładam. Przy stracie pracy zasiłku dla bezrobotnych też nie bierzesz i się nie ubezpieczysz prawda?
@avatarr no i jeśli i tak finansuje fwk bo banki muszą wrzucić to w marzę to nie mogę korzystać bo jestem patologią xD

Pasti pewnie jak płaci OC to i tak by płacił z własnej kieszeni by nie być patologią xD
@pastibox wydaje mi że że przerzucasz swoje lęki i uprzedzenia na KakaowyTaboret, tworząc z niego reprezentanta "kredyciarzy", na którym możesz się wyżyć.
Wielu ludzi, w tym ja, brało kredyt na zmiennej stopie znając ryzyko i większość z nich nie płacze z tego powodu. Z moich znajomych nikt się nie przejmuje tym że nie wzięli kilka lat temu kredytu na stałej stopie, bo kilka lat temu świat wyglądał inaczej i na tamtą chwilę
@pastibox: Sam jesteś patologia i rak...

1. Wklejasz cudzą wypowiedź by kogoś zjechać, ale odwagi cywilnej by tą osobę zawołać brak ( ͡° ͜ʖ ͡°) I to na portalu ze śmiesznymi obrazkami, gdzie przecież nikt nie wejdzie na twoje pięterko by cię naprostować za hejtowanie...

2. W ogóle nie wiem o co chodzi chociaż śledzę tag nieruchomości... Przecież z tego postu co wkleiłeś absolutnie nie wynika zachowanie
jeśli milion ludzi nie jest w stanie spłacać kredytu to jest to nagle problem banku i państwa, a nie ich ( ͡º ͜ʖ͡º)


@lone_sloane: i dlatego właśnie kredyciarze to rak (nie jako ludzie, poszczególne jednostki tylko jako grupa społeczna). Bo sztucznie tani kredyt dla miliona ludzi, którzy nie powinni go mieć, to nie jest problem banku i państwa tylko pozostałych 30+ milionów ludzi, którzy muszą cierpieć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pastibox: Większy rak to spadkowicze obwiniający wszystkich wokół za swoją sytuację czy życzący sznura kredyciarzom, ale de gustibus non est disputandum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@avatarr: mają samych siebie obwiniać za to, że ceny im uciekają, bo są dmuchane łatwo dostępnym i tanim kredytem?