Wpis z mikrobloga

ale jednak skoro demagog to musiał obalać to problem był realny


@iErdo: Ahahahaha

A jeśli chodzi o te 3 linki: przecież tam jest napisane o farmach piszących, że media kłamio, bo wojny nie ma. Przecież jeśli ktoś w to wierzy, to z definicji musi wiedzieć coś na temat tego, że na Ukrainie coś się dzieje. Ty podałeś przykłady zakłamywania rzeczywistości, a nie braku jej świadomości.

Jeśli chodzi o rodziny to niestety
  • Odpowiedz
@ab6661: On mi się już wiecznie będzie kojarzył jak to sądził ziemniaki w workach i mówił ile to kilogramów będzie z kazdego worka. Okazało się później, że w worku wyrosło tylko kilka sztuk XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bodziodestruktor: a nawet nie chce mi się prowadzić dyskusji w sumie, przytoczyłem lokalna historię i tyle, nie mam chęci nikomu udowadniać. Niech będzie że to bzdury, mam to w dupie xd
  • Odpowiedz
Beka z Adolfa, wykitował na zawał, bo nie dbał o siebie. W realiach wojny, bez dostępu do medycyny, kipnąłby po niecałym miesiącu od infekcji po zacięciu się przy goleniu. A, pozdrawiamm wszystkich pripersuf, konflikt na Ukrainie pięknie weryfikuje ten ruch i ogólną koncepcję. Tylko idiota będzie chować się po lasach, narażając się na patrol dowolnej strony, zamiast wyjechać do innego miasta/państwa jako uchodźca wewnętrzny/zewnętrzny.
  • Odpowiedz
@ab6661: Zapamiętałem tekst: "mnie już nie będzie a kiedyś ktoś odkopię te mielone kotlety w słoiku i je zje" tjaaa już to widzę :-D
  • Odpowiedz
@ab6661: chu tam w adolfa za nim poszlo kilka tysiecy polakow ktorzy zrobili sobie slady z zarciem w ktorych termin uplywa w tym eoku i wez to wszystko zjedz xd
  • Odpowiedz
@wilku88: nie mam oficjalnej notki, ale wyczytałem w komentarzach że podczas porannych zakupów odmówił założenia maseczki, co skończyło się awanturą a następnie użyciem gazu pieprzowego. Po tym na następny dzień zmarł.
Zapewne na wsi był znany, czy w pozytywnym tego słowa znaczeniu czy też nie nie mnie oceniać, miałem już kilkukrotnie wybrać się w tamte strony, bo nie mam daleko i wypytać i jegomościa.
  • Odpowiedz