Wpis z mikrobloga

Czy #warthunder ma jakieś #!$%@? dla niepłacących zaimplementowane?
Od czasu do czasu lubię sobie to na nowo zainstalować. Ale zawsze jest ten sam schemat. Na początku idzie fajnie, jestem w stanie zabijać graczy jednym lub dwoma strzałami. Po kilku meczach mam wrażenie jakby się jakaś flaga przestawiała. Nie jestem w stanie nikogo pokonać. Typek dostaje 5 strzałów w tył ode mnie i mu nic, w tym czasie odwraca lufe i #!$%@? mnie jednym strzałem. I to jest nagminne.
O co tu chodzi?
  • 12
@wywu: Czasem tak bywa, że gra jest przeciwko Tobie, ale nie jest to kwestia płacenia, jestem typowym wallet warriorem, mam konto premium i sporo czołgów premium, jak jest za cięzki grind, płacę złotem, a czasem mam to samo, dzieją się rzeczy niestworzone, nie przebijam czołgów w bok z kilku metrów, a czasem jest inaczej, ostatnio otrzymałem około 10 strzałów w tył wieży T-55 AM-1 od Rooikata i przeżyłem, koleś mi tylko
@wywu:

Typek dostaje 5 strzałów w tył ode mnie i mu nic, w tym czasie odwraca lufe i #!$%@? mnie jednym strzałem. I to jest nagminne.


Bez urazy ale wygląda na to, że po postu nie wiesz jak grać w gierkę, żeby kogoś zabić musisz mu wyeliminować załogę, albo bezpośrednio w nią trafiając, detonując amunicje w czołgu lub podpalając 3 razy (bo są tylko 2 gaśnice). Tu nie ma pasków HP
a są tacy co grają 90% konto premium + maszyna premium i jęczą że #!$%@? ekonomia xD


@pewniecham: To już chyba trzeba mieć specjalny talent xD Jestem cienki, a z kontem i maszynami premium wychodzę dobrze na plus nawet przy drogich nacjach (Izrael, Francja), także jak ktoś w takiej sytuacji narzeka, powinien chyba spróbować szczęścia z innymi grami ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pewniecham: Ok niech wszyscy gracze się rozmnożą, by każdy mógł mieć k/d ratio 2.0 co przy co fajniejszych maszynach nadal jest mało. Zwłaszcza na 11.3. Co to w ogóle za argument xD niech każdy zabija co bitwe 2 graczy i dopiero ginie xD. To ze jest wąska grupa która na tym zarabia, nijak nie sprawia że ekonomia w tej grze ma jakiś sens poza przymuszeniem do zakupu konta premium, a przede